Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a párom viselkedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom viselkedése?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a párom 26, egy éve együtt vagyunk, nem volt valami túl komoly a kapcsolatunk viszont mostanra már az lett. Szeretem, és tudom hogy ő is szeret. De az a probléma hogy állandóan kritizál. Magas vékony vagyok fenekem és a mellem is ideális én úgy gondolom, meg vagyok maggamal elégedve, (nem vagyok az a hűha de brutál jó nő, de sokan meg néznek és dicsérnek) A párom viszont állandóan kritizál, amikor össze jöttünk azt akarta szedjek fel pár kg-t, ez meg is volt, amikor fel szedtem egy kis plusz kg-t azt kérte fogyjak le, meg történt. Most pedig azt hallgatom tőle amikor meg voltál hízva jobb volt a melled és a feneked is. Állandóan edzeni küld és hogy kezdjek valamit a mellemel hogy feszesebb legyen. Más csajok után nézelődik állandóan, közösségi oldalakon is modell nőket lájkol nagy fenék és nagy mellel, engemet ez zavar és említettem is már neki egy jó párszor, a válasz annyi volt azért lájkolja hogy lássam én is és hogy próbálkozzak én is úgy ki nézni mint azok a nők, hiába magyarázom neki hogy azok csak képek és nem a valóság, és hogy ne gondolja hogy azoknak a nőknek természetes mellük van. Az utcán is ha el megy egy jó kinézetű nő a szeme egyből a fenéken és a melleken van, nem állítom hogy én nem nézem meg a jó pasikat de én nem adom a tudtára és nem mondom ki neki hogy nézd már mennyire szexi, ő viszont ki mondja nekem és evvel úgy érzem hogy teljesen le alacsonyít. Kezdem el veszteni az önbizalmamat mellete. Normális dolog ez az egész? Vagy én viszem túlzásba nagyon?
2019. aug. 18. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Más nőkre vágyik már
2019. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha megerősítést vártál, akkor tessék. Természetesen nem normális, amit a pasid csinál.

Különben ha elkezdett zavarni az alakod a beszólásai miatt akkor lejárhatsz terembe és 1 év alatt olyan lábakat/kerek segget raksz össze, ami után minden pasi megfordul. :)

2019. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Hallod ez a pasi nem szeret. Vagy legalabbis elég furáb mutatja ki.

Nem azzal van baj hogy megnéz masokat (ha diszkréten tenné) vagy hogy mást is vonzónak tart. Hanem hogy paraszt.

Gondolj bele, szeretsz valakit, akkor úgy szereted ahogy van, hisz ez erről szól, vannak negatív tulajdonságai, nem tökéletes de így egy csomag , így szereted.

A párod, a családod, a barátaid.

Ő NEM ezt teszi veled. Alakítgatni akar, és minek?? Szerintem magával vannak bajai és ezt rajtad vezeti le. Vagy csak szexre kellesz amíg nem jön jobb.

De ez így nem kóser. Én ezt sokáig nem tűrném el senkitől és neked sem kéne.

2019. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom azzal, ha az egyik fél motiválja a másikat a fejlődésre. Az edzés pedig jó dolog tud lenni, ha olyat választasz, amit élvezel.

Ilyen módon "motiválni" akkor sem helyes, ha komolyabb gond lenne veled (kóros elhízás, soványság). Egyszerűen nem tisztel, aláássa az önbizalmadat. A helyedben kiosztanám, úgy istenesen, és ha nem kapja össze magát, vagy még neki áll feljebb, akkor kalap, kabát.

2019. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp az a célja, hogy nulla önbizalmad legyen, így próbál maga mellett tartani. Nem fogsz tudni kilépni, mert belédszugerálja, hogy úgyse kellenél senkinek, a végén már hányni fogsz a saját tükörképedtől és úgy leszel vele, ha szakítasz, macskás vénlány leszel, aki senkinek se fog kelleni, ezért inkább maradsz mellette. Vagy van a másik verzió, hogy tényleg nem vagy neki elég jó, csak lejjebb adta, mert úgyse jönne össze neki az ideálja. Mindkét esetben sejted mi a legjobb megoldás. Én nem léphettem ki, de annak más oka volt, ha nem lett volna az az ok, szakítottam volna.
2019. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
áh tökre lerídelős h kamu kérdés 😂
2019. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret
2019. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kamu kérdés. Lépj le, amilyen gyorsan tudsz.
2019. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy viszed túlzásba. Menjen a fenébe! Ő biztosan makulátlan, azért mer kritizálni. Nehogy már meg akarjál neki felelni! Soha nem fogsz tudni a kedvére tenni. Mindig baj lesz, amilyen éppen vagy. Ez simán belefér a lelki bántalmazás kategóriába, hiszen nem tudod magadat elengedni, mert talál benned hibát és cseszeget.

Gondolj bele, hogy mi lesz, ha szülsz egyszer egy gyereket (neki semmiképpen nem javaslom) és szoptatni fogsz. Ilyenkor egy nőnek pláne nem feszes a melle. Ez van, ez természetes. Na akkor szerinted mit fog mindani, ha a 20 éves feszes cicidet kritizálja?

A pasid egy igazi barom. Az a legfontosabb, hogy légy elégedett önmagaddal. Ha ez így folytatódik, rövidesen eléri, hogy csúnyának fogod látni önmagadat. Ezt ne várd meg.

2019. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Ő az a fajta pasi, akit már akkor ott kellett volna hagynod, mikor erre rákezdett.

A szerelem nem annak a függvènye, hogy mennyire tökèletes a másik teste. Lehetne feszesebb, lehetne kerekebb, persze, mindig lehetne valami jobb, vagy másabb, de egy párkapcsolat messze nem erről szól! Biztos lehetsz benne, hogyha ráfeküdnèl az edzèsre, akkor is találna valamit, amivel kritizalhatna, ami nem felel meg neki.

Gondolj bele kicsit reálisan, szerinted szeret ez az ember? Dehogy szeret, az önbizalmad akarja rombolni, ès tök megalázó amit veled művel.

Jobban jársz ha minèl hamarább kidobod, ès nem várod meg, míg lelkileg tönkreteszi.

2019. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!