Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom viselkedése normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom viselkedése normális?

Figyelt kérdés

Mindig meglep valami apró kis ajándékkal pl. édességekkel. Azt állítja hogy ő még sose volt olyan szerelmes, mint most belém. Számítógépén, telefonján én vagyok a háttétkép, a szobájában is van kitéve rólam 3 képem. Még van úgy hogy csinálok bármit pl. eszek, vagy nézem a tv-t, röhög rajtam, és ő is elmondja mit csinálok E/3. személyben. Meg azt mondja hogy ő utálja a b......t, meg tudná őket ölni, addig ütné őket míg mozognak.

Vele feküdtem le először. Az első alkalom úgy történt hogy nem voltam elég nedves, mégis bedugta. Úgy éreztem, hogy nagyon fáj, de nem mondtam semmit, még a számat is befogta közben. Utána azt mondta hogy ha abbahagyta volna akkor nekem csak rosszabb lett volna, mert ha megint bepróbálkozott volna, akkor jobban fájt volna.

Egy másik alkalommal meg szintén nem éreztem magam elég felizgultnak, mondtam hogy ne dugja be többször is, mégis bedugta. Utána mondta hogy miért ne olyan gúnyosan. Azt mondta úgy tettem mint akit erőszakolnak.


2018. dec. 14. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Egyik exem volt ilyen akivel elvesztettem.. sokáig nem is voltunk együtt inkább kiléptem. Azért rossz érzés vissza gondolni rá hogy olyannak adtam az erényemet aki nem érdemelte meg. De már nem tudom vissza fordítani így elfogadom és tovább lépek. Az vigasztal hogy a jelenlegi párom oda figyel rám és óvatosan bánik velem az ágyban ha fáj szólni is szoktam és akkor mindent megtesz hogy ez változzon.
2018. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Elmondom neked kiscsillag hogy tényleg megerőszakolt, mivel te jelezted, hogy ne tegye, ő mégis. Ezt nem kéne szépíteni és amúgy meg nem normális a viselkedése, elég idióta lehet. Én menekülnék tőle.
2018. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha még mindig vele vagy, miközben hónapok óta írod ki a kérdéseket, és hónapok óta mindenki írja, hogy nem normális, hagyd ott, ebben az esetben az ő viselkedése normális.

Te ezt szereted, ha rendesen meg vagy alàzva, és csak használ valaki, mint egy tárgyat. Ő pedig megadja.

Összeillő páros vagytok. Megérdemled.

2018. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Alapbol nem jonnek ossze egy homofob emberrel, aki azt mondja, hogy addig utne egy masik embertarsat (aki neki sosem artott) amig mozog csak azert,mert a vele azonos nemuekhez vonzodik. Megpedig azert nem,mert az ilyen ember beteg, agressziv, es melysegesen primitiv. Mondjuk az, hogy beteg a faszi mar abbol kiderult, hogy mar-mar ijeszto mertekben imad es rajong erted de megis megeroszakol.

Ez mar tenyleg nem az elso kerdesed, most en is megkerdeznem, hogy te miert vagy meg vele? Utalom az aldozat hibaztatast, meg amikor azt irjak, hogy sz.r a parjat megtalalta, de te tenyleg megerdemled, hiszen pontosan latod, hogy nem okes a dolog es megis vele vagy.

2018. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki mondja neked hónapok óta hogy nem normális a pasi. Ha nem hiszed akkor mért irogatod ki a kérdést naponta más formában?
2018. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a barátod gyermeke esetleg meleg lesz, hozzá is úgy fog viszonyulni, mint ahogy ezt hangoztatja? Mert ezt bizony soha nem lehet tudni. Ez az egyik. A másik. Azok az apró figyelmességek nem tompitják el azt a mérhetetlen taplóságot amit az ágyban produkál. Ne gondold azt, hogy ez normális.
2018. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező beteg,és nem is biztos hogy csaj a kamu kérdéseivel.
2018. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2%
Birom ezt a gyk-t, itt mindenki nagyon elfogado, de ha a valosagban is elnetek tudnatok, hogy az emberek tobbsege "bunko homofob", mert ez a normalis! A baratoddal meg neked kell eldontened, hogy mi jo neked.
2018. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is kamu, többször írt privátot, mindig más felhasználónévről. Ha viszont igaz, akkor akkora véglény a kérdező, hogy komolyan megérdemli.
2018. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Unalmas vagy, remélem agyon is üt. Az ilyen hülyék meg is érdemelnék. Előttem már leírták, állandóan kiírod, panaszkodsz, mégse hagyod el. Te ezt tényleg élvezed, ő meg minek változtatna.
2018. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!