Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek meddig bírható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek meddig bírható így hosszútávon?

Figyelt kérdés
Adott egy elromlott házasság, amiben a férfi inkább szenved, csak ne legyen “hétvégi apuka” és ne érezze azt a gyermeke, hogy elhagyta az apja. A feleség kihasználja a helyzetet, bosszantja a férjét, próbálja “elűzni”, mert abszolút nincs már szerelem. A férfi életében megjelent valaki, akibe beleszeretett, viszont nem kezd viszonyba, mert mindennél fontosabb a gyermeke.
2020. márc. 19. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem sokáig, ez nyilván nem tartható állapot

az a gyereknek se jó ám, ha azt látja, hogy a szülei így viselkednek egymással és már csak kényszerből vannak együtt

ha nem menthető az a házasság, akkor hiába nem a legjobb csak hétvégén látni a gyereket, hosszú távon akkor is az a jobb megoldás mindenkinek


amúgy nekem volt olyan ismerősöm, akinél úgy oldották meg a dolgot, hogy nem a szokásos minden 2. hétvégét az apánál tölti a gyerek megállapodás született, hanem felváltva az egyik hetet itt volt, a másik hetet pedig a másik szülőnél

szóval ha nem akar belemenni az apa abba, hogy ilyen ritkán lássa a gyereket, van más megoldás is, csak megegyezés kérdése

2020. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Elég szánalmasak vagytok, hogy a gyerekkel takaróztok. Gyerek, de nem hülye
2020. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehéz változtatni, meghozni egy ilyen döntést. Én elvaltam, és még mindig jobb így, mint egy rossz házasságban. A gyereknek is. Az, akibe beleszerettem, meg mindig házas. Nem akar válni a gyerekek miatt, pedig otthon ő is boldogtalan. Azt érzi, amit te is. Mit szólna a falu, megutalnak a gyerekek. Azzal is tisztában van, hogy a felesége is csalja. És mégsem lép a gyerekek miatt. Én nem kérem, hogy váljon. Az ő dontese. Nektek kell tudni.
2020. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokáig nem.A gyereknek pedig nem egy ,,tányércsapkodó, hidegháborús" övezet kell, hanem két viszonylag boldog szülő.Ha ez együtt nem megy, hosszabb távon a gyerek is jobban jár ha a szülők elválnak.
2020. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
A férfi egyszerűen csak gyáva. Az a kérdés, hogy a feleség, vagy az új nő fogja előbb megunni, és tovább lépni.
2020. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Szerintem én fogom hamarabb megunni. A feleségnek így kényelmes.
2020. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha a férjem vagy, nyugodtan legyél a szerelmeddel. Én már nem vagyok szerelmes beléd, megdolgoztál érte, hogy ne legyek, ezt már nem lehet visszacsinálni, mert mást szeretek. Neki nem kellek, szóval nem emiatt mondom, de nyugodtan legyél azzal, akit szeretsz, nem akarom, hogy azt éld át, mint én amiatt a férfi miatt. És nem teszlek hétvégi apukává, mert azzal csak a gyereket büntetném, de nekem se lenne jó, mert szükségem van nekem is szabadidőre és nagyon sok a munkám, nem tudnám a gyereket boldoggá tenni egyedül. Jó lenne neki nagyon egy kistestvér is. Az, hogy mi nem működünk már együtt, nagyon szomorú, de már nem lehet visszafordítani. Nem hiszek benne, hogy jobb szülő lennék nálad, és azt se hiszem, hogy te jobb szülő vagy nálam, bár tény, hogy voltam olyan mélyen, amikor te voltál a jobb szülő. A gyerekünk közös és csak azt szeretném, hogy olyan párod legyen, aki szeretni fogja őt. És ha azt a nőt szereted, akire régebben féltékeny voltam egy kicsit, mert olyan kedves sms-t írt neked, amikor megszületett a lányunk és rákerestem Fb-on és végtelenül szimpatikusnak találtam, akkor áldásom rátok. Tudom, hogy az új családodban nagyon boldog lesz a kislányom. Csak ne vegyétek el őt tőlem egészen. Nem kell egy életet boldogtalanul leélni. Viszonzott szerelem meg nem sok van az ember életében. Ne hagyd ki.
2020. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fura. A gyerek sok helyen még így is összetartó erő.
2020. márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!