Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hosszútávon jövője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hosszútávon jövője egy olyan kapcsolatnak ahol a nő gazdag családból jön a férfi pedig átlagosból?

Figyelt kérdés

Nem ilyen szupergazdagra kell gondolni, de elég jómódú, pláne magyar viszonylatban. Eleinte nem volt rossz, de kezd elég frusztráló lenni. Neki teljesen alap, hogy bármikor ha kedve szottyan beülünk egy étterembe, cukrászdába, sokat járunk moziba, ő színházba is. Van hogy szombat reggel gondol egyet bepattanunk a kocsiba és elmegyünk valahova szállodába, a balatonra, egyszer átkocsikáztunk az ország másik végébe, mert ott akart állatkertbe menni. Ez rengeteg pénz, én ezeket nem engedhetem meg magamnak, de őt nem érdekli, mindig ő fizet. Ha akarok neki pénzt adni nem fogadja el. A lakásért nem kell fizetni, a szülei vették neki. A rezsi azt sem tudom mennyi, nem csekk jön, a számlájáról vonják le. Sok veszekedés után a közös költséget már én fizetem, meg ha havi 1-2x elmegyünk ketten együtt vásárolni, akkor én fizetek.

Eleinte tényleg nem zavart, lehet már akkor is kellett volna, de a családom meg a barátaim folyton szívják a vérem, hogy gáz vagyok, hogy a csajom tart el. Mostanában már sokszor görcsben van a gyomrom, hogy hova akar megint menni. Visszatartani nem tudom, ha azt mondom nekem nincs kedvem menni, akkor simán elmegy egyedül vagy a barátnőivel. Nem akarom elhagyni, dögös is, okos is, jó arc is, amúgy minden rendben köztünk, de ez a pénz dolog egyre jobban elrontja a dolgokat. Ő azt mondja hülye vagyok meg lépjek túl ezen.



2019. máj. 11. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, akkor én szívesen átveszem a csajt! 😃 Mert jól láthatóan őt cseppet sem zavarja, és hosszútávon tervezne veled... (feltéve ha hitelesen tudtad átadni a helyzetet)
2019. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Figyelj, minden kapcsolatban vannak dolgok, amik zavarnak, senki és semmi sem tökéletes. De ha szereted, akkor nem szabad, hogy a pénz miatt veszekedjetek. Meg gondolj bele, ez jobb, vagy az, hogy minden hónapban agyon spóroljátok, magatokat, hogy egy évben egyszer elmehessetek nyaralni.
2019. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, hülye vagy, lépj túl ezen. Családod meg a barátaid irigyek, le kell xarni. Egyébként meg is kérdőjeleném, mennyiben barát az ilyen, aki a "véredet szívja", ahelyett, hogy örülne, ha jól megy a sorod?

Különben meg nem is értem, miért tárgyalod meg velük, hogy a programjaitokon a barátnőddel ki fizet. Ez kettőtökön kívül senkire nem tartozik.

Ha tényleg minden más jól működik a kapcsolatotokban, kár lenne ezért elveszítened őt.

2019. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
13%

"... de őt nem érdekli, mindig ő fizet..."

" Ha akarok neki pénzt adni nem fogadja el..."

Mi itt a probléma? Iróniát félretéve engem is zavarna. Eleinte hónapokig fizetnek mindent, aztán ha ő a Sport 1-en akarja nézni a teniszt, te meg az Eurosport 2-n a túraautót, akkor rögtön előrántja az "én fizetek mindent" aduászt. Nem szabad nőtől függni, még anyagi szinten sem. Ha nem tetszik a státusz, költözz albérletbe. Én is ezt tenném.

2019. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Basszus, azt hittem hawaii nyaralasokrol lesz szó, nem pedig cukraszdarol, allatkertrol es 200 km autoutrol.
2019. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Most az is baj, ha a pasi pénzen eloskodik a no, az is, ha nem.

Koltizzetek össze, fiúkak egymással es nem lesz gond

2019. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát bocs 5-ös, de nem mindenki keres többszázezret havonta. Én nem havi 1-1 alkalomról van szó, ami még akár bele is férhetne, hanem heti többről.
2019. máj. 11. 22:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha a nőnek természetes hogy ő fizet.

DE ... ha egyszer is a képembe vágná az azonnali szakítást eredményezne.

2019. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megértelek, engem is zavarna.

És emiatt nem is kezdenék olyan nővel, akivel ekkora a vagyoni különbség.

Egy kérdésem lenne: azért telik neki minderre, mert a szülei gazdagok és adnak neki, vagy mert ő keres ilyen jól (oké, a lakást írtad, azt értem). Szóval ez nagyon nem mindegy! Ha a szülei pénzéből él jól, akkor garantáltan tönkre fog menni a kapcsolat, mihelyt rájön, hogy te nem tudod olyan szinten tartani, mint a szülei. Utóbbi esetben lehetséges, hogy működni fog, de én abban sem bíznék.


Amit leírtál, abból ordít, hogy elképzelni sem tudja, milyen lenne a te fizetésedből élnie. Engem már ez zavarna.

2019. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha lejön a rózsaszín köd rá fog jönni hogy te nem tudod neki ezt az életszínvonalat biztositani.

Mindig frusztrált leszel emaitt .

2019. máj. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!