Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktam elélvezni?

Figyelt kérdés
Eddigi életem során összesen 4 fiúval voltam, viszont szexnél egyikkel se mentem el. Egyedül megy, szoktam is, de velük egyszer sem. Mi a baj velem? Másoknak is van ilyen problémája?

2020. márc. 20. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Mi lenne, ha mutatnád, mondanád nekik, hogy magadtól miképpen mész el?
2020. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Én se tudok elélvezni. Nekem az aktus is fájni szokott, mert nem tudok ellazulni, folyton feszengek.
2020. márc. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Inkabb egy idösebb,tapasztaltabb és türelmesebb partner kéne neked is és az elözönek is,akivel el tudsz lazulni és nem a megfelelési kényszer jar csak az agyatokban,hanem saját magatok élvezeteivel lehettek elfoglalva.ha ez sikerul akkor jöhet a partner kielégitése..de ehhez türelmes,odaadó és tapasztaltabb partner kell sztem,nem hátrány ha sokáig birja az ágyban is..

38/F

2020. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Hogy tudnék ellazulni? Nekem ez a legfőbb gondom.
2020. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az ellazulás nem csak rajtad múlik,sztem nagyon sokba befolyásolja a partnered hozzá állása,türelme feléd.És az egymás közti sok kommunikáció,hogy beszéljetek a problémáról nyugodtan,és fontos hogy ne csak nagyvonalakban hanem részletesen.Fokozatosan aztán biztos fel tudsz oldódni,vagy akár egy egy beszélgetés közben kortyolgass el egy pohár bort,vagy valamit amitöl amúgy is oldodnak a gátlásaid,aztán fog az menni ha lassacskán is de nem szabad feladnod gyorsan sem neked sem a partnerednek.

38/F

2020. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tudom elélvezni és ez egyáltalán nem zavar. :D Szex közben nem feszwngek, nincs bennem megfelelési kényszer, se semmi, az agyam egyszerűen csak kikapcsol és élvezem a dolgot, de a csúcsot még sose értem el és szerintem nem is fogom. Van olyan, hogy egy nő képtelen az orgazmusra, én ebbe a csoportba tartozok.
2020. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Idősebb nőként írom, túl van tolva ez a női orgazmus dolog. Engem csak egy dolog zavart eddig, ha a partner nagyon rövid ideig tudja csak csinálni. A korai magömlés. Más nem.
2020. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Számomra igenis fontos az orgazmus és elég furának tartom, hogy egyedülseperc alatt megy és nagyon jó, amikor meg egy férfival vagyok ez szóba se jöhet.

Tehát továbbra is kerdes, hogy ennek mi az oka

2020. márc. 21. 11:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos lenne az orgazmus, mert így úgy érzem, hogy csak használnak. Sokszor még fáj is.
2020. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az okát nem tudom.

Próbáld meg, hogy magadnak csinálod a párod előtt. Aztán besegít. Aztán már ő csinálja.

Mutasd meg, mondd el neki mi-hogy jó neked.

Amúgy a pohár bor jó ötlet.

2020. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!