Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt nők szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt nők szeretnétek tudni hogy megcsalt a barátotok és szeretőt tart? Én ilyen helyzetben vagyok de nem élnek együtt csak hétvégén és ünnepnapokon találkoznak .

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 14:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves 9 es köszönöm a választ Szerintem is joga van tudni a megcsalt félnek ha a párja szeretőt tartott !


És 10es nem fogom be a számat és nem zárom össze a lábam ugyanis hamarabb ismertem a pasast mint az a nő csak akkor mi még barátok voltunk ...De ezt nem mesélem el.

Vagy igen?

Na jó röviden tömören... Szexuális problémáink voltak amikor barátként találkozhattunk ez mostanra megoldódott.

Csak sajnalatból van vele.

Amikor találkozunk nem egyből neki esünk a szexnek és kiveszi beteszi ami persze jó köztünk hanem szorosan átöleljük egymást sokáig . Ami persze többet mond minden szónál. Amikor hazajövök aggódik felhív ír emailt hogy hazaértem e épségben hiányzok neki stb illetve annyi a baj vele hogy igérget

Azt mondja adjak időt és dönt majd .

Nem tudja hogy mondja el neki nem akarja megbántani stb.

2020. márc. 21. 18:22
 12/16 anonim ***** válasza:

#11-es Ebből még mindig nem fogsz jól kijönni, bármennyire is fogvicsorítva akarod. A pasit kell döntésre kényszeríteni.

Ha elmondod a nőnek, és összevesznek, akkor veled az életben nem áll szóba! Márpedig, ha így ölel, úgy keres írásodból következtethetek te vagy oda-vissza inkább tőle.

2020. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Itt nem kaptál elég megfelelő választ? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..
2020. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretném tudni. Főleg nem tőled. Ha nem figyelek annyira a páromra, hogy nem veszem észre, akkor meg is érdemlem. Senkit nem gondolok a tulajdonomnak. És én se vagyok senki tulajdona.
2020. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez már volt, nem lett szebb attól, hogy átköltötted. Ja, nem a kérdésre válaszoltam, blablabla. Ettől még nem létezik a jellemed.
2020. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, így is hányingerem támadt a leírásodból.

Te nem látod magadat kívülről?? Mert jó lenne..

Gusztustalan dolgot teszel, és gusztustalan az is, amire készülsz.


1"Szexuális problémáink voltak amikor barátként találkozhattunk ez mostanra megoldódott.

Csak sajnalatból van vele...aggódik felhív ír emailt hogy hazaértem e"

-Ez így még szánalmasabb valójában. Vagy naiv vagy vagy nagyon jól vagy hülyítve, de felteszem a kérdést:

-Jól értem, hogy nem tudott megdugni x okból kifolyólag, így keresett mást/összejött mással.

- Most közben újra elérhető vagy és téged (is) dugogat. ÉS te azt hiszed, hogy azért van mindez így, mert annyira oda van érted?

- Joker kérdés: Ha annyira odavan érted, mint te azt hiszed, miért van az, hogy miután "összejöttetek"- bocsánat, összejártok(!), nem szakított még a másikkal?


2) Gondolkozz kicsit de tényleg: Szerinted azt a lányt amikor együtt vannak, ő neki csak kiteszi-beteszi, ős nem öleli, nem keresi??? Szerinted? Mert vele biztos durva, mi? ÉBRESZTŐŐ!


3.) Ugyan már. Te is tudod, ha az a férfi valóban oda lenne érted, te kellenél neki, akkor nem itt irkálnál, és nem azon agyalnál, hogy TE hogyan mondd meg a lánynak, hogy a pasinak szeretője van.. De itt te vergődsz ebben az egészben, a pasinak jó hidd el a másik csajjal is, különben ár rég szakított volna. TE meg odateszed így is, ezzel csak még kényelmesebbé teszed a helyzetet neki.


Az egyetlen, akit sajnálok ebben a sztoriban, az a szerencsétlen kívülálló lány, akinek hazudnak, és egy féltékenykedő szintén átcseszett szerető idegrohamai közepette még inkább bántani akarja.. Mindezt miért? Egy olyan pasiért, aki valójában egyikőtökkel sem tisztességes. Nagy értékek, ezért aztán érdemes ám harcolni egy szerencsétlen lánnyal.

(Bár őszintén kívánom, hogy veled jöjjön össze inkább, és ne egy normális ember életét tegye tönkre, ha lehet).

2020. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!