Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldhatnám meg a járvány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldhatnám meg a járvány idején a barátommal a találkozást, ha nem együtt élünk?

Figyelt kérdés
A barátom és én külön lakunk még, én egyetemista vagyok, tehát én kvázi folyamat itthon vagyok, viszont ő bejár dolgozni, ügyfélszolgálatos. Ugyan fiatal vagyok, de van két krónikus betegségem, ami miatt a rizikócsoportba tartozom a koronavírus szempontjából, ezért múlt héten mikor jött volna vissza hozzám munkából, inkább megkértem, hogy ne találkozzunk. Ő ezen felháborodott, hogy én őt miért tartom felelőtlennek, ezek után ne írjam majd később ha hiányzik stb stb, tehát teljesen magára vette. Próbáltam neki elmagyararázni a szitut, de nem nagyon akarta megérteni. Most a jövő héten találkoznánk elvileg, de nem tudom mit csináljak így,mert nem szeretném elveszíteni, de messengeren meg telefonon nem hajlandó különösebben kommunikálni. Ti mit tennétek a helyemben? Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. márc. 22. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha ezen felháborodik, nem is baj, ha elveszíted.

Ne haragudj, de egy kufirc fontosabb neki, mint az életed? Ha beszélgetni sem akar online csak személyesen baszélgetni (?) akkor ne kockáztasd miatta az egészséged.

2020. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

AZONNAL KUKA!!!! AZONNAL!!!! Az egészséged veszélyeztetné és kiemelkedően buta is. Vagy együtt egy háztartásban, vagy külön, de NINCSENEK találkozgatások.


Ha messenger meg telefon nem megy,: KUKA!!!!! Az ilyen extrabuta kisp{csűek miatt fognak SOKAN meghalni!

2020. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az eddigi válaszokat! Annyit még hozzátennék, hogy ezt a nagyon nem beszél velem dolgot azota csinálja, mióta hazaküldtem. Illetve azért sem engedtem, mert előtte négyen a barátaival találkoztak, és erre is kiakadt, hogy miért feltételezem, hogy az ő barátai koronásak... ugyan ezt nem mondta, de szerintem betegesnek tartja a félelmem, és a fertőzöttség lehetőségét meg úgy kezeli, mintha a barátaira meg rá azt mondtam volna hogy retkes fszok... :( pedig én tényleg nem akarok rosszat
2020. márc. 22. 09:30
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Hulljon a férgese.


Legalább megtudtad, milyen S barátnőd.

2020. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

A barátod tényleg kuka!!


Mi a barátnőmmel közös megegyezéssel jutottunk arra, hogy fő az óvatosság. Múlt hétvégén még együtt voltunk, de most hétvégén már nem találkoztunk. Egyelőre annyiban maradtunk, hogy a következő hétvége is off, utána pedig majd meglátjuk.

2020. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%

Csak kérdezem. Ti akkor burokban éltek? Senkivel nem találkoztok az ég világon? Nem mentek boltba, gyógyszertárba például?

Mert akkor nem értem, hogy miért éppen a párotokkal nem szeretnétek találkozni!

2020. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én tényleg nem megyek sehova. Pont úgy vagyok karanténban mint ahogy az idősek: mások segítenek vásárlásban, és nem is jönnek be.
2020. márc. 22. 10:19
 8/15 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszoló pedig ezek szerint úgy van vele hogy haljak meg? Ez igazán kedves :D
2020. márc. 22. 10:21
 9/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


6-os! Nem azt mondják senki ne menjen utcára, hanem, hogy feleslegesen senki ne mozduljon ki.


Boltba, gyógyszertárba el kell menni, de amúgy aki csak teheti, intézze el a munkát home office-ból és érintkezzen minél kevesebb emberrel. Szerintem amúgy azért sem jó ötlet összehasonlítani a kettőt, mert ha fertőzött valaki (és lehet nem is tud róla), azért garantált, hogy a párodat megfertőzöd az első smárral már. Ellenben, ha kimész az utcára, az még nem jelent biztos fertőzést. De azt is jobb minimalizálni.


Személy szerint nekem a párom szülei már 70 felett vannak. Na most, ha őket megfertőzné a barátnőm, akit meg én fertőzök meg esetleg, nem örülnék neki. Jobb az óvatosság.

2020. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Minimálisra kell csökkenteni a kontaktot.

Gyógyszertár muszáj, bolt muszáj, a barátod is maradjon otthon. Nem értem mit nem lehet ezen megértenie.


Mindenki hozza viszi ezt a vackot. Próbálj vele beszélni erről hogy ez most azért komolyabb dolog. Pillanatok alatt az ember belekeveredik, és az intenzíven találja magát. Ha szerencséje van, meggyógyul.

Ne kockáztassa mások életét és a magáét sem.

Reménykedjünk hogy értelmes és megérti.

2020. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!