Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldhatnám meg a járvány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldhatnám meg a járvány idején a barátommal a találkozást, ha nem együtt élünk?

Figyelt kérdés
A barátom és én külön lakunk még, én egyetemista vagyok, tehát én kvázi folyamat itthon vagyok, viszont ő bejár dolgozni, ügyfélszolgálatos. Ugyan fiatal vagyok, de van két krónikus betegségem, ami miatt a rizikócsoportba tartozom a koronavírus szempontjából, ezért múlt héten mikor jött volna vissza hozzám munkából, inkább megkértem, hogy ne találkozzunk. Ő ezen felháborodott, hogy én őt miért tartom felelőtlennek, ezek után ne írjam majd később ha hiányzik stb stb, tehát teljesen magára vette. Próbáltam neki elmagyararázni a szitut, de nem nagyon akarta megérteni. Most a jövő héten találkoznánk elvileg, de nem tudom mit csináljak így,mert nem szeretném elveszíteni, de messengeren meg telefonon nem hajlandó különösebben kommunikálni. Ti mit tennétek a helyemben? Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. márc. 22. 09:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez sima kommunikációs hiba. Ez abból is látszik, mert ő akart veled találkozni és te kérdezed azt hogy tudnál vele. Tehát elrontottad a beszélgetést és most nekünk kellene ebben segíteni. Csak ez látatlanban elég nehéz.


Kérj csak tőle nyugodtan bocsánatot és beszéljétek meg milyen lehetőség van arra, hogy találkozzatok. Legalábbis én ezt csinálnám.

2020. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"A harmadik válaszoló pedig ezek szerint úgy van vele hogy haljak meg? Ez igazán kedves :D"


Nos, a #3 te vagy, de ha rám, a #4-re gondoltál, akkor félreértetted.

A "férgese" nem te vagy, hanem a minimális empátiát sem mutató barátod.

2020. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor bocsánat, félreérttem :D aki azt mondta kommunikációs hiba. Megbeszéltem vele, elmondtam, hogy valamilyen szinten meg is értem ha ezen megbántódott, de elmondtam neki hogy jelenleg nem vagyok benne biztos, hogyha megfertőz, akkor nem kerülnék-e életveszélybe. Ezek után továbbra is passzív aggresszív viselkedést mutatott, és ragaszkodik az élőben találkozáshoz.
2020. márc. 22. 14:51
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is dobd ki s baratod. Nekem is vannak barataim párom nekem is dolgoznom kell áruházban jonni menni kocsival stb szal én se talizok senkivel ha ezt nem erti meg valaki meg is érdemli h koronás legyen..
2020. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A barátod kuka! Ha nem érti meg, hogy az életed múlhat rajta

és telefonon és messengeren sem hajlandó veled beszélgetni és nem érti meg, hogy veszélyeztetettet vagy akkor mehet.

2020. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!