Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként mi a helyes magatart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mi a helyes magatartás, ha a párom mentsruál?

Figyelt kérdés

Ha kedves és támogató vagyok, lábtörlőnek használ, egyre jobban megaláz.

Ha megmondom a véleményem a viselkedéséről, akkor azzal jön, hogy érzéketlen vagyok, nem veszem figyelembe a menstruációját.

Elhiszem, hogy fáj és nagyon sajnálom ilyenkor, de valahogy kezelni kell ezt. Ha nyelek, csak még elviselhetetlenebb lesz, ha kiállok magamért, akkor bűntudatot kelt.



2020. márc. 22. 13:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2020. márc. 22. 22:40
 22/23 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam bunkó a párommal. Ha ingerültebben is szóltam hozzá akkor egyből bocsánatot kértem és megmondtam neki, hogy ideges vagyok ez meg az miatt. De ha tudtam, hogy ideges vagyok akkor előre jeleztem, hogy menjen nyugodtan vagy ennek tudatában beszélgethetünk.
2020. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Mielőtt mindannyian melegebb éghajlatra külditek a nőt, kérlek, tájékozódjatok! Mindemellett teljesen megértelek kérdező, hogy ez idegileg Téged kimerít, nagyon sajnálom, és rendes vagy, hogy a megoldást keresed. Sok kitartást kívánok!


A barátnődnek PMDD-je lehet,ez egy szélsőséges viselkedéssel járó tünetegyüttes,a PMS (premenstruációs szindróma) súlyosabb fajtája. Extrém esetekben öngyilkossághoz, másban kárt tevéshez vezet( függően attól, hogy valaki agresszív/autoagresszív). Az esetek súlyossága pedig függ sokféle kondíciótól. Orvosi kezelésre szorul.

2021. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!