Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legsúlyosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legsúlyosabb jellemhiba egy barátnődben, amivel találkoztál?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 09:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Volt olyan, amire konkrétan ráment a kapcsolat?
2020. márc. 23. 09:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Notórius hazudozó ribi-vénával. Legjobb.
2020. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelen volt. Ideig-óráig bírta összesuedetten, aztán egyre gusztustalanabb lett.


A másik meg ez a lekezelő szülők kis hercegnője típus volt. Úgy beszélt velem a végére, mint akit a valagából rángatott elő, mikor tőlem nem kapott meg valamit, mint otthon. Az egyik nagy alakítása az volt, amikor hisztisen kivonult a lakásomból, hogy gondolkozzak. Én meg ráhagytam és egy hét múlva csak azt kérdeztem, mikor viszi el a cuccait végre.

2020. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A két legkomolyabb kapcsolatomban:

- Az egyik lány irreálisan féltékeny volt. Néha még saját magára is. Elment mondjuk egy buliba és másnap sírt, hogy mi van, ha megcsalt. Pedig egyértelmű volt, hogy nem tett ilyet. Plusz túl segítőkész és elfogadó volt. Szerinte minden migráns szent és be kell őket engednünk.

- A másik lány átment idegbetegbe. Apróságokon idegeskedett, figyelmetlen volt és hasonlók.

2020. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elkényeztetett hercegnő típus. Tipikusan egyke barátnőim voltak ilyenek. Volt hogy az egyik a hitel tartozásos szülőktől kapott egy okos TV-t mert hogy egyszer akarja nézni a TV-t akkor is apja nézi a Formula-1-et. Nem is tartott sokáig a kapcsolat.
2020. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet én értelmezem túl szigorúan a párkapcsolati hűséget, de úgy vélem ennek nem tudott megfelelni a hölgyemény. Sosem kaptam direktbe csaláson (rajtakapni valakivel pl.), de így utólag honnan tudom?


A: én, B: exem, C: régi kollegina aki barát, D: újabb kollegina akivel jóban voltam.


B és C lánykorukban nagyon jó barátnők voltak, de volt egy felnőttkori lyuk ahol már annyira nem ismerte C B-t, de segített munkát találni, így bekerült hozzánk B is. :)

A és B kapcsolata látszólag jól működött, addig ameddig A-nak tényleg nem lett gyanús a dolog. (Rózsaszín köd jól kitartott másfél évig?) 'A' szakított B-vel, feltételezve (külön érdekes story), hogy megcsalja B.

C-vel nagyon jó lelki barátok A-val (lelki tesó). C exkuzálta magát, hogy bemutatott/behozta B-t A életébe. 'A' természetesen butaságnak tartotta ezt, hisz nem egy emberen múlik, addig a pontig el kell jussanak valahogyan. (Hibának ő is a részese)


Viszont C és D 1-1 elszólása tette helyére a dolgokat így utólag. (erkölcsi győzelem!!! 😅)


C megkérdezte, hogy A nem bánja, ha beszél B utóéletéről és elszólásáról? 'A' mondta neki, hogy abszolút nem gond! Főleg jó a megnyugvás és könnyebb (végleges) elengedés érdekében. B azt találta mondani C-nek, hogy már 1 éve szexkapcsolatban van egy új kollégájával. (Új munkahelyén lett B-nek viszonya A utódjával, 2 hónapos átfedéssel)

C mondjuk visszakérdezett séróból B-nek, hogy akkor még nem A-val voltál??? Kínos 2, kötőjel 3 másodperces csendet megtörve hadarta tovább, hogy hát működött a kémia, meg minden. :DDD


-Vissza E/1-

D legutóbb rácsodálkozott, mert hallotta másoktól, hogy B-vel jártam. :)

Mondtam neki, hogy igen! Ismered? Miért mosolyogsz annyira? Háááát, B-t sokan ismerik, mert eléggé könnyűvérű. :(((

B-C-D, egy kisvárosból származnak.


End of (true) story. :)


41F

2020. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik idegbeteg barátnőm idegbeteg volt. Miután szakítottam vele évekig fenyegetőzött,zaklatott. A másik meg alkoholista családban nőtt fel (nem őt hibáztatom miatta,és sosem hoztam fel neki) de higyjétek el nagyon kihatott a nő mostani életére is,hogy nem foglalkoztak vele soha. Annyia önző nőt azóta sem láttam. Empátia abszolút nem volt benne. Nem hallgatta meg a másikat csak fújta a saját hülyeségeit. Megbeszélni semmit nem lehetett vele. És semmit nem mondott. Bármit mondtam neki annak biztos,hogy az ellenkezőjét csinálta. És a kicsapongásra is hajlamos volt. Borzalmas kapcsolat volt
2020. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!