Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi jelenleg a legsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi jelenleg a legsúlyosabb párkapcsolati problémátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
nem anyagi gondokra vagy munkahelyi stresszre gondolok, ami kihat, hanem ami kettőtök között a legnagyobb feszültséget generálja. pl. szexuális gondok, anyósprobléma, szabadjon-e a gyereknek okostelefonozni, hasonlók.
2015. jan. 14. 19:41
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
96%

más-más országban akarunk élni, és nem biztos, hogy sikerül dűlőre jutnunk.

de ettől igazából nem lesz köztünk feszültség, csak nem tudjuk, mi lesz.

2015. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
86%
Állandóan elkapok mindenféle hüvelyi fertőzést, nagyon fogékony vagyok rajuk. Apróságnak tűnhet, de a szexuális életünket tönkre teszi. A szerencsém, hogy tudja, hogy nem csalom meg, bízik bennem, de attól még szörnyű az egész.
2015. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
19%
Hát jelenleg egy megrándult ujj.
2015. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
44%
mi a férjem akaratos családja miatt veszekszünk sokat, állandóan nálunk akarnak lenni, csokival tömik a kisfiunkat és próbálnak minket befolyásolni és néha zsarolni.
2015. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
39%

Anyósjelölt probléma.

2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt élünk a párommal 250 km-re külön albérletben. "Anyós" nem tudja feldolgozni hogy még nem kérte meg a párom a kezem. Szerinte nagyon megalázó, hogy nem vőlegény-menyasszonyként élünk együtt (neki ez nem fér bele a vallásos erkölcsébe) + már unokát akarna (én 23, párom 27 éves).

Folyamatosan ezzel terrorizál bennünket és ez nagyon megkeseríti az életünket. (naponta felhívja a párom, hogy hol látott szép gyűrűt vagy csak hogy elmondja neki, hogy már régen meg kellett volna tartani az eljegyzést, mert így pletykálnak a faluban) Nagyon manipulatív nőszemély és áskálódik.

2015. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet gyerekünk. Mikor megtudtuk nehéz volt, de egymást vigasztaltuk, most már könnyebb, elfogadtuk. De nyilván jelen lesz ez egész életünkben, mert időnként akik belekontárkodnak az ember magánéletébe, mert annyira unják a saját életüket, rákérdeznek.
2015. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
95%
Mi lakásbővítésben vagyunk, emellé a munkahelyén szivatják folyamatosan, kevés a pénzünk, nincs szabadidőnk, a gyerekeink betegek. Emellé hozzá jön, hogy én nagyon szerettem volna esküvőt egyszer és közölte, hogy soha nem fog elvenni. Emiatt most szétmenőfélben vagyunk.
2015. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
45%

Nekünk ha vitánk van, akkor 90%-ban amiatt van, hogy a párom ha valami miatt feszült, akkor idegességében hajlamos velem is elég bunkó módon beszélni. Szerencsére mindig bocsánatot kér, mikor lehiggad...

Kedves 6-os, ne haragudj, hogy megkérdezem, de valami orvosi módszer nem segítene rajtatok, vagy esetleg örökbefogadáson nem gondolkodtatok?

2015. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
85%

A takarítás, de nem olyan szempontból, ahogy ez általában egy kapcsolatban lenni szokott, mert nálunk én vagyok nő létemre a kupis..... Igyekszem figyelni a rendre, de valahogy mindig elhatalmasodik felettem.

A párom egy nagyon precíz mérnök ember, aki nagyon szereti a rendet és a tisztaságot, soha nem kell utána pakolnom, gatyákat szedni, de néha az őrületbe kerget a pakolásával.... Én meg őt, amiért nem annyira szeretem, ha minden az élére áll.


Ez a fő gond közöttünk, de 8 és fél éve együtt vagyunk, 4 éve együtt is élünk, és ezt a takarítás dolgot leszámítva nincs más párkapcsolati problémánk szerencsére.

2015. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
78%
Mi két éve költöztünk össze( 2.5 éve jegyesek vagyunk)de alig szexelünk (heti 1x eleinte, most már inkább havi 1) ez engem megőrjit. A párom 8hónapja váltott munkát azóta vannak gondok. Hazaérve fáradt és a kettesben töltött beszélgetések helyett a tvt nézi és nassol. 10 kilót hízott lassan. Kezdetben megértő voltam. De nőként a folytonos visszautasítást kapom mert mindig fáradt ha este felhozom a szex témát meg ő se erőlteti. Hűséges tipus nem csalna meg nem ezzel van a baj. Hanem h én mondtam neki többször 2-3 hónapja már hogy változtatni kéne mert nincs tűz. Nincs izgalom ebben és már én se kívánom. De szeretem őt és 7 éve a párom. Mi lenne a járható út?
2015. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!