Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gáz ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz ha a párom többet instázik, mint én?

Figyelt kérdés

Én 24L ő 28F

Rengeteget van fent, igazából kérdeztem már hogy dumál ott valakivel rendszeresen vagy mi van, de azt mondta nem szokott max néha haverja ír ott, csak mindig csekkolja :D

Nem hazudott még nekem, meg nem is tud hazudni amit sokszor bebizonyított, max utoljára amit láttam felvillanni tényleg a haverja volt, meg amikor kérdeztük az időt tőle röhögve mondja hogy már ezt is az instán nézi meg...

Nálatok is van ilyen probléma vagy csak én aggódom ezt túl a 21. században? :D



2020. márc. 24. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én folyamat ott vagyok és meme-eken röhögök.
2020. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy miket/kiket követ/néz.. nyilván ha ilyen instalibákat az nem túl jó, ha autókat, más fius dolgokat, az normális
2020. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom valami értelmes időtöltésnek, de az ő dolga, nem foglalkoznék vele. Én kb. csak tetoválóművészeket követek rajta, de amikor épp tervezek egyet akkor én is sokat görgetem :)
2020. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te többet gyakorizol, mint ő, úgy hogy, egálba vagytok.
2020. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát végülis ott bármit lehet nézegetni, ami csak érdekel, szóval én nem tartom olyan gáznak. Én pl. fotósokat és különböző múzeumokat, könyvtárakat követek, simán el tudok veszni benne, ha felmegyek, mert szeretem a szép fotókat és az érdekes tárgyakat. :)
2020. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!