Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még kapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még kapcsolat, ha nem vált még el?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm akivel már régebben is tetszettünk egymásnak, de nem volt eddig semmi. 2 hónapja egy buliban egymásra találtunk, randiztunk, stb, most együtt vagyunk. Viszont ő januárban ment szét a férjével 2 év házasság után. Azt mondja már intézik a válást, már nem akar tőle semmit, engem szeret meg nagyon sokat van nálam. De mégis kint vannak a közös képeik, esküvős, szerelmes képek, meg van hogy beszélnek, mintha nem lenne még túl rajta... Ha ezt szóvá teszem, akkor csak annyit mond, hogy ez bonyolult... Mire számítsak?
2020. márc. 24. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ráadásul a férje is itt dolgozik, ahol mi.
2020. márc. 24. 22:30
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Miért kéne leszedje azokat a képeket? Volt élete előtted, ezt fogadd el!

A válás nem gyors folyamat, ha már elindították akkor előbb utóbb hatályos lesz.


Az is lehet normális, hogy rendszeren beszél vele. Nem derült ki a válás oka, de ha nem megcsalás, hanem egyszerűen elhidegülés akkor nem fogják megutálni egymást. Mindig lesz ott egy kapcsolat, baráti. Ezt sem árt ha elfogadod.

2020. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

2 hónapja vagytok együtt, és ő januárban szakított a férjével...tehát akkor kb rögtön összejött veled.

Hmmm...szerintem kizárt hogy egy hosszú kapcsolat (ráadásul házasság) felbomlását napok alatt fel lehet dolgozni lelkileg.

Azt nem tudom h mi járhat a barátnőd fejében, de hogy ez nem egészséges és tiszta helyzet így az tuti.

Az is gyanús h egyáltalán nem akar róla beszélni.


A szakitásukról mit tudsz?

2020. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

2 nah ne viccelj már! Ki van plakátolva az összes exed, hogy mennyire szerelmesek voltatok facere?

Kérdező ez engem is zavarna. Kérdezd már meg tőle, hogy fordított esetben ő h érezné magát? Én fel ajánlanám, hogy akkor kap egy kis időt aztán gondolkozzon. Mert az nem válasz, hogy bonyolult

2020. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem azt mondaná, hogy ez bonyolult, és tudnám, hogy csak nem akarja elmondani, mondanám, hogy oké, akkor csá. Szerintem az őszinteség mindennek az alapja és ha már az elején nem hajlandó rá, akkor menjen a k___a anyjába.


(Egy antipapucs.)

2020. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem szabad olyannal kezdeni, aki még nem lépett túl az exén, illetve aki nem töltött egyedül egy kis időt egy nagyobb szakítás után. Én is beleestem ebbe a hibába, most válunk... Hidd el, részben azért van veled, hogy ne legyen egyedül, és később majd szépen jönnek a gondok, vagy szimplán lelép.
2020. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!