Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma ebédet akartam csinálni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ebédet akartam csinálni. Párom az etkezoasztalnal akart angolul tanulni és zavarta hogy én ebédet csinálok, mert őt zavarja a skypeolasban. Jogos lehetett a kérésem hogy hadd csinalhassak az otthonomban magamnak ebédet?

Figyelt kérdés
Megjegyzem sajnos nem tudom átvinni a konyhát máshova sajnos, eléggé ügyetlen vagyok.
2020. márc. 26. 13:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10: nem tudom de még most is ideges rám, mert csak 1 konyhánk és nappalink van :)

Ja, meg hogy ő nem kapott semmit :)

2020. márc. 26. 17:45
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
ki az aki angolul tanul? xd az magától jön
2020. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák
2020. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12


Seems legit.

2020. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
nem tudom mit kell tanulni egy nyelven, ami születésed óta a világon mindenhol, minden nap, egyfolytában szembejön veled :D
2020. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Olyanok vagytok.


Megbeszéltük hogy nem kell titkolnia az angol nemtudasat mert értem én hogy 14 hónapja tanulja és nemhogy mondatot szerkeszteni nem tud de a warm szocskat se ismerte. A hello már megvan.


Ez volt az alapvető baj hogy tudja hogy havi 96e ftot fizetunk érte ergo több mint 1.2 millió forint után nem tud semmit. De ezt úgyis tudom hiszen ha külföldre megyünk nem ért semmit.

2020. ápr. 2. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!