Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret úgy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret úgy a barátom ahogy "elvárom"? L

Figyelt kérdés

Rájöttem,hogy túlzottan szeretem a barátomat ő pedig engem kevésbé. Vagyis nekem nem elég az ,ahogy ő szeret engem. Nem tudom mit lehet ilyenkor tenni? Elmondtam neki,hogy többre vágyom.és olyan feszültséget generál bennem a helyzet,hogy nagyon sokat sírok is...

Leginkább abból érzékelem ezt,hogy ő keveset bújik hozzám,kevésbé csókol meg, néha durvábban beszél velem ezt úgy értem ,hogy kcisit érzéketlenül beszól.Sokszor azt érzem hatlmat akar felettem gyakorolni a beszólásaival vagy nm tudom.


Félek,hogy ez egy ambivalens kapcsolat és azért kötődöm hozzá ennyire?

Még amikor udvarolt kb a csillagokat lehozta nekem,úgy bánt velem mint egy álombeli herceg,mióta együtt vagyunk sokkal ridegebb és nagyon fáj a dolog.


Mi tévő legyek ??


2020. márc. 26. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Keress másik társat!
2020. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Durvábban beszél??? :O

Kuka.

2020. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy simán stresszes neki a mostani időszak, feszült, és ha egy kicsit több szabad teret és időt hagynátok egymásnak, akkor magától is jobban kívánná a közelséged és kedvesebb lenne.

De neked kell érezni, mi a tényleges helyzet.

2020. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ismerős dolgok:)

Én volt barátnőm csak azt tudta mondogatni hogy szeret, de érezni sosem éreztem (talán mert szóban ezt hangoztatni kevés).

Mi szétmentünk, és én nem bántam meg. Inkább egyedül, mint egy ilyen kapcsolatban.

2020. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vége a beetetésnek, ő ilyen.
2020. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tudjuk, hogy ismerkedésnél mindenki a legjobb arcát mutatja. Nő, férfi egyaránt. Szinte nincs olyan kapcsolat ami pont úgy folytatódik később, hónapokkal, évekkel később mint a kezdetekben. Na és ugye van a kampány, mint a politikában, amikor már bejutottal nem kell teperni. Beszeld meg vele, nem biztos, hogy ő is észreveszi ezeket. Aztán vagy változtat vagy megszoksz vagy megszöksz.
2020. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne sokmindent mondani.


Sőt a Te gondolkodásoddal is van némi probléma.


De mindegy mert ez a kapcsolat így is, úgy is halálra van ítélve.

2020. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!