Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért idegesít a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít a barátom szinte minden mondata, tevékenysége?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, de vannak dolgok, amikkel egyszerűen nem tudok azonosulni.


Pl. hogy 30 éves létére az anyukája pici fia (ez egyszerűen annyira felviszi bennem a pumpát, ha már meghallom, hogy kimondja azt a szót is, hogy "anya", még akkor is, ha nem csinált semmi az anyja). Idegesít, hogyha valamit megbeszélünk, és állandóan elfelejt dolgokat, zavar hogy én ragaszkodóbb vagyok hozzá (pl. én úgy alakítom a heti beosztásomat, hogy x tali meglegyen, és lehetőleg az minőségi legyen, ő pedig ahogy esik úgy puffan, nem is törekszik erre, ha vele vagyok, állandóan telefonál - nem élünk még együtt). Idegesít az is, hogy állandóan fáradt, könnyen kifárad. Ma is ment az anyjával egy lakásba takarítani (albérő-váltás van, és mondta hogy készüljek fel, hogy este ő fáradt lesz... most mentek oda, kb 7ig takarítanak... és mit mondjunk, mi nők, akiknek a takarítás, házi munka rutin?). Egyszerűen mindennel felb*sz, már ne haragudjatok a kifejezésért. Megbeszéltük, hogy ma este találkozunk, erre most hívott és mondja, hogy akkor majd holnap... mondom, a mai nap lett megbeszélve. Erre közölte, hogy oké, de csak akkor, ha engem nem fog zavarni, hogy fáradt lesz?? Édes jó istenem, 30 éves jó kondiban lévő sportos ember, nehogy nekem már összeessen 3-4 óra takarítástól. Amúgy se csinálnánk semmit sem filmezésen kívül, vagy ahhoz is fáradt???

Zavar, hogy ő állandóan bandában szeretne mindenhova menni. Félreértés ne essék, jó buli ha csoportosan megyünk ide-oda, de akármit megbeszélünk, mindig felhívja valami haverját, hogy ráérnek-e, mert mennénk kirándulni és akkor tudnának csatlakozni. Ez teljesen rendben van, de MINDIG ez van. Nyaralni sem kettesben szeretne menni, hanem a baráti körével (2,5 éves párkapcsolat). Wellness hétvégézni sem kettesben mentünk, hanem a húga és a pasija is jött, tehát a romantika kb ott ki is fulladt, hogy este egy ágyban aludtunk, de nap közben ilyen négyes csopis volt. Ezekkel tényleg nincs gond, ha mondjuk alkalmi szinten van, de a barátom állandóan be akar szervezni másokat... és ezek már annyira felidegesítenek, meg az anyucija is, aki a seggét kinyalja a barátomnak (a barátom ugyanabban a házban, de másik lakásban lakik, és az anyja jár át takarítani!!!).


Ne haragudjatok, tudom indulatos vagyok, de egyszerűen már minden szava lassan kiakaszt. És a toleranciaszintem zuhan, mint a vízesés, és már a legapróbb dolgoktól felpaprikázódom. Egyszerűen idegesít, minden egyes szava és cselekedete már lassan.


2020. márc. 28. 15:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és ezekről beszéltem vele, rengeteg, de a vége mindig az, hogy ki akarom sajátítani.
2020. márc. 28. 15:17
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi.
2020. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2-es, igen, valóban nem lőttél mellé. Soksuzor szóba jön a szakítás, de egyszerűen a kapcsolatnak valahol van egy marha jó oldala is, amit nem tudunk eldobni... de mellette meg vannak ezek is.


És ő se tud szakítani, pedig jól néz ki, van 2 lakása, sok pénze, magyarul gazdag... tehát minden ujjára felhúzhatna egy nőt, ahogyan én is férfit. De valamiért mégis egymást szeretjük. És egyszerűen paradoxon az egész. :(

2020. márc. 28. 15:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mások vagytok, ne erőltesd szerintem ezt a dolgot. Egyszerűen túl sok mindenben különböztök.
2020. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

A kérdésnek mi célja, értelme van, azon kívül, hogy leírtad, hogy "Nyíííííeeeeee, de utálom ezt a karaktert!" - ami amúgy jogos, de ez csak egy natúr panaszkodás volt kérdésnek álcázva. Ráadásul úgy, hogy már úgyis döntöttél. Akkor meg? Most az kellene, hogy mindenki a kezébe fog 1-1 verbális követ és szépen megdobáljuk a barátodat?


Amúgy persze idegesítő, de te voltál az aki őt választottad, gondolom véletlenül sem külső alapján... (Dehogynem).

2020. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 opened paradise ***** válasza:
100%

Biztos, hogy szereted?

Szokszor akkor kezd el idegesíteni a másik, ha ez elmúlt, csak még nem merjük beismerni.

2020. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igen, erre a következtetésre eljutottam én is, de sajnos tök nehéz úgy szakítani, hogy közben a szerelem ott van :(


meg ő sem akar elengedni, pedig ő sem fél a magánytól, a nők bugyija leolvad a pénzétől stb. tehát nem a magánytól fél egyikőnk sem, hanem egyszerűen azért nem tudunk szakítani, mert szeretjük egymásst. pedig hidd el, sokszor szóba jött ez a téma, de egyikőnk se tudta meglépni :/

2020. márc. 28. 15:27
 8/16 anonim ***** válasza:

Nagy a szerelem mi?? 😂😂

Nyugi, mindössze annyi történt, hogy eltűnt a "rózsaszín köd". Idővel megszokod :)

2020. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az olyan embereket, akik felnőtt létükre ennyire nem ismerik saját magukat és az igényeiket. Minek vagy olyan emberrel, akinek olyan tulajdonságai vannak, amiket te nem szeretsz? Inkább legyél egyedül, amíg nem találsz megfelelő társat, de ennek semmi értelme.
2020. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Pénzétől".


Na igen, itt van az, hogy miért is volt jó eddig. Csak mostmár kihasználtad a pénzét annyira, hogy ne ellensúlyozza a többi hiányosságát. Szomorú ilyet olvasni. De tényleg, miért kell ezt tenni?

2020. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!