Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért idegesít a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít a barátom szinte minden mondata, tevékenysége?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, de vannak dolgok, amikkel egyszerűen nem tudok azonosulni.


Pl. hogy 30 éves létére az anyukája pici fia (ez egyszerűen annyira felviszi bennem a pumpát, ha már meghallom, hogy kimondja azt a szót is, hogy "anya", még akkor is, ha nem csinált semmi az anyja). Idegesít, hogyha valamit megbeszélünk, és állandóan elfelejt dolgokat, zavar hogy én ragaszkodóbb vagyok hozzá (pl. én úgy alakítom a heti beosztásomat, hogy x tali meglegyen, és lehetőleg az minőségi legyen, ő pedig ahogy esik úgy puffan, nem is törekszik erre, ha vele vagyok, állandóan telefonál - nem élünk még együtt). Idegesít az is, hogy állandóan fáradt, könnyen kifárad. Ma is ment az anyjával egy lakásba takarítani (albérő-váltás van, és mondta hogy készüljek fel, hogy este ő fáradt lesz... most mentek oda, kb 7ig takarítanak... és mit mondjunk, mi nők, akiknek a takarítás, házi munka rutin?). Egyszerűen mindennel felb*sz, már ne haragudjatok a kifejezésért. Megbeszéltük, hogy ma este találkozunk, erre most hívott és mondja, hogy akkor majd holnap... mondom, a mai nap lett megbeszélve. Erre közölte, hogy oké, de csak akkor, ha engem nem fog zavarni, hogy fáradt lesz?? Édes jó istenem, 30 éves jó kondiban lévő sportos ember, nehogy nekem már összeessen 3-4 óra takarítástól. Amúgy se csinálnánk semmit sem filmezésen kívül, vagy ahhoz is fáradt???

Zavar, hogy ő állandóan bandában szeretne mindenhova menni. Félreértés ne essék, jó buli ha csoportosan megyünk ide-oda, de akármit megbeszélünk, mindig felhívja valami haverját, hogy ráérnek-e, mert mennénk kirándulni és akkor tudnának csatlakozni. Ez teljesen rendben van, de MINDIG ez van. Nyaralni sem kettesben szeretne menni, hanem a baráti körével (2,5 éves párkapcsolat). Wellness hétvégézni sem kettesben mentünk, hanem a húga és a pasija is jött, tehát a romantika kb ott ki is fulladt, hogy este egy ágyban aludtunk, de nap közben ilyen négyes csopis volt. Ezekkel tényleg nincs gond, ha mondjuk alkalmi szinten van, de a barátom állandóan be akar szervezni másokat... és ezek már annyira felidegesítenek, meg az anyucija is, aki a seggét kinyalja a barátomnak (a barátom ugyanabban a házban, de másik lakásban lakik, és az anyja jár át takarítani!!!).


Ne haragudjatok, tudom indulatos vagyok, de egyszerűen már minden szava lassan kiakaszt. És a toleranciaszintem zuhan, mint a vízesés, és már a legapróbb dolgoktól felpaprikázódom. Egyszerűen idegesít, minden egyes szava és cselekedete már lassan.


2020. márc. 28. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez a kapcsolat csak a külsőségekről szól. Ő egy jómódú, jóképű férfi, ami imponál neked, te valószínűleg egy csinos, szemrevaló csaj vagy, ami imponál neki. Szeret veled megjelenni, mások társaságában mutogatni, növeli az egóját. De ennyi. Ebben több nincs. Egy felszínes hullámvasútra ültél fel.


39F

2020. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tisztelitek egymást? Szemelott tartjátok egymás igényeit? Tudtok áldozatot hozni a kapcsolatotok érdekében?

Mert ha nem, hiába a szerelem..


Es a leirtakbol kb ennyi jött le.

2020. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem néha idegesít csajom, de azért szeretem. Mondjuk főleg mikor a munkáról beszél, de olyan lelkesedéssel, közben marha unalmas. Ez szokott főleg idegesíteni, amúgy szívesen meghallgatom, csak a találkozásunk minden alkalommal ezzel kezdődik, miután 2 órát tömegközlekedek budapesten hogy odaérjek. Olyankor vérnyomásom 250/390.

De aztán ha abbahagyja rájövök azért hogy szeretem, legalábbis amikor értelmeseket beszél, ami úgy 85-90%, egyébként nagyon intelligens.


Igazából itt nem is a megnyilvánulások idegesitenek hanem az egész helyzet. Elég nagy csíra az ember, de aztán lehet hogy annyira nem, most ha annyira akarna, felőlem nálam is takaríthatna anyám.:D:D:D de nem hiszem hogy látni akarná azokta a dolgokat.:D:D Szóval lehet hogy ő máshogy éli meg.


Amúgy ez marha gáz hogy mindig csoportokat hív amikor találkoztok :D:D:D:D fél egyedül lenni?

2020. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elnézést, de milyen a szexuális életetek?

Csak amiatt kérdezem, mert az állandó fáradtságra hivatkozásról és tömeges programcsinálásokról valamiért ez ugrott be. Mintha minden esélyét elvágná, hogy egymásra hangolódjatok.

2020. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagyon szeretne,akkor mindent megtenne azert hogy a kedvedben jarjon... ha te annyira nagyon szeretned Ot,akkor nem keresned sorozatban azokat a dolgokat,amin be lehet sertodni..kicsit megertobb lennel
2020. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, igen. A mama pici fia effektus.. Mondjuk tök mindegy, itt puffogsz, de az életben úgyis vele maradsz.
2020. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!