Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A duci, nem túl szép nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci, nem túl szép nők irigyek a dekoratív barátnőjükre?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Inkább a dekoratív nők szokták lenézni a többi nőt. Minél több pénzt költ egy nő a külsejére, annál jobban lenézi azokat a nőket, akik nem (főleg ha anélkül is szépek)
2020. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

(Miért csak duci lehet? 🤔 Én sovány ronda vagyok.)

Irigység? Végül is igen, olyasmi... Az ember szereti (kedveli) a barátnőit, különben nem lennének azok. DE kib...ott rossz érzés ám, amikor te csak végignézheted, ahogy ők kapják az elismerő pillantásokat, mosolyognak rájuk ezerrel, flörtölnek velük, kezdeményeznek náluk, halálosan odáig vannak értük, összejönnek pasikkal, alakulnak kapcsolataik, akár férjhez is mennek. Míg te jobb esetben láthatatlan vagy, rosszabb esetben lenéző, fanyalogó, szánakozó pillantásokat kapsz. Veled nem flörtölnek, tesznek rád. Nálad nem kezdeményeznek vagy ha igen, akkor csak azért, hogy végül a csini barátnőhöz közelebb kerüljenek. Neked ha nagy nehezen lesz is valami kapcsolatod, 24/7 tökéletesen oda kell figyelned mindenre, mert már egy rossz szóért azonnal repülsz. Amúgy is folyamatosan retteghetsz, hogy mikor leszel megcsalva, kidobva egy jobb nőért. Érted nincsenek oda meg vissza, nem szerelmesek beléd halálosan, sőt, semennyire. Eleve az is sírnivaló, hogy a rondaságod miatt neked milyen pasik mellett kellene "megtalálnod a boldogságot", ellentétben a szép barátnőiddel. 20-30 évvel idősebb, könnyebb átugrani, mint megkerülni, több füle van, mint foga, masszív alkoholista, bagós, a tisztálkodás nem erőssége és így tovább. Szóval irigység, ja... Szerintem ne legyünk álszentek, hasonló helyzetben senki sem tudna őszintén, angyali mosollyal az arcán örvendeni a másik sikereinek, boldogságának. Nem szép dolog? Nem. De az sem, amit nekünk, kevésbé szerencséseknek kell át- és megélnünk 😏

2020. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

1-es. Van olyan, hogy egy no szep, nem jar fodraszhoz nem jar kozmetikushoz, sot, nem sminkel, a ruhai nem dragak, es a teste gyonyoru. Se plasztikai sebesz, se konditerem. Csak az irigy rosszindulatodra.

A duci baratno van, hogy nagyobb onbizalommal rendelkezik, mint barki. Van, hogy tudja milyen, de nem zavarja. Van irigy is, de nem gonosz, csak elkeseredett.

Es hogy milyen erzes a szep nonek lenni? Ha a duci baratno onbizalomhianyos, akkor rossz. A bocs, hogy elek erzes, amiert nem vagyok en is olyan. Amugy meg a pasik ket jo not jobban eszrevesznek, jobban erositik egymast. Az onbizalomhianyos, ha ugy tetszik, lehuzza a jelenletevel a masikat. Nem kell ehhez ducinak lenni.

2020. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
3 nem is erről beszéltem, te gyökér
2020. márc. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy összességében a legtöbb nő irigy valakire és sokan a saját barátnőikre.
2020. márc. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

őőőő nem

amíg a vékony barátnőimnek folyamatosak a párkapcsolati kudarcai addig én a párommal már 8 éve együtt vagyunk

mire legyek irigy? stabil boldog életem van az amúgy számomra 10/10es pasival - máűsok számára is helyes!

amíg nekik ha összejön is valaki akkor is dobják öket vagy ö a pasikat, 3-4 hónapos kapcsolatokban ugrálnak

az h én most veszem a második lakást amíg nekik a "szépségre" ment el egy lakás ára?

nekem nincs bőrproblémám és kb 6-8 évvel fiatalabbnak nézek ki, nekik a sok sminktől állandó panaszaik vannak és hiába minden

vagy arra legyek irigy h az első 2 éveben állandóan és az párom kellet nekik ?


az meg relatív h ki szép. én a páromnak gyönyörű vagyok még úgy is h van rajtam vagy 8kg plusz és nem vagyok a legszebb nő a világon :)

2020. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
8 kg plusz nem duciság.
2020. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mindent elértem, amire valaha vágytam. Persze, volt olyan, hogy a pasi nekem is tetszett, de hozzá ment oda. És? Én se maradtam egyedül. Igazából párkapcsolati téren mindig sikeresebb voltam.

A barátnőm sok esetben pont azért szenvedett, mert szép, és rengeteg a sztereotípia. Biztos azért vették fel x helyre, mert széttette a lábát. Biztos a pasija vette alá a kocsit. Biztos végig ment rajta a város.

Ugyanilyen helyzetekben nálam senki se vonja kétségbe, hogy lehetek jó szakember, hűséges, nem a pénzre megyek, és a többi.

Ő meg bemegy egy terembe, és a nők fele máris utálja, a férfiak többsége meg azon gondolkodik, hogy mit hazudjon, hogy ágyba vigye egyszer.

Egyik se könnyíti meg a dolgát.

2020. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm az őszinte választ,és a többieknek is..
2020. márc. 29. 16:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ez egy anonim oldal, szóval őszinte leszek akkor is ha lepontoztok. Igen. És ettől csak még szarabb embernek érzem magam, de nagyon nehéz túllépni rajta. Azzal telt a tinédzserkorom, hogy mentem valahova a barátnőimmel s egy alkalom nem volt hogy engem szólítsanak meg valahol. Olyan voltam mint egy kontraszt hogy ők szebbnek tűnjenek és a baj az, hogy ez csak az én fejemben volt, mert ők sosem voltak irigyek vagy köcsögök velem
2020. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!