Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés

Mindig is lenéztem azokat az embereket, akik párkapcsolatban voltak, hülyeségnek tartottam, azt, meg hogy én magam is kapcsolatban legyek, sosem tudtam volna elképzelni. Korábban. Igen, régebben így vélekedtem erről a témáról. Aztán megismerkedtem ezzel a sráccal, számomra eddig ismeretlen érzéseket váltott ki belőlem, tulajdonképp nem is tudtam, hogyan, de összejöttünk. Most leszünk 3 hónaposak, eddig minden furcsán tökéletesen ment.

3 napja viszont arra keltem, hogy kristálytisztán megfogalmazódott bennem egy érzés; abszolút semmilyen érzéseim nincsenek a párom iránt és nem szeretem, nem szerettem sohasem jobban, mint egy havert. Azóta emészt ez az egész, önkénytelenül elutasítóan, távolságtartóan viselkedek vele, zavarban vagyok előtte. Egy megmagyarázhatatlan, furcsa, nyomasztó rosszérzés van bennem, mikor mellette vagyok.


Fogalmam sincs, miért érzek így, eddig minden tényleg szuperül ment közöttünk, semmilyen veszekedés, nézeteltérés nem volt az utóbbi időben köztünk, pont most léptünk volna egy magasabb szintre a kapcsolatban.


Valaki, kérem, segítsen eligazodni magamon!


2020. márc. 29. 07:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem a nővéremmel erről, azt mondta, jó dolgomban nem tudok már mit csinálni.
2020. márc. 29. 07:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi furcsa,kiderült magad számára is, hogy nem szereted! Van ez így, nem működik a kémia, véget kell vetni ennek a kapcsolatnak! Szeretni biztos hogy tudsz,elfog jönni az a fiú, akit minden reggel szeretni fogsz,közhelyesnek hangzik,de valószínűleg így lesz!
2020. márc. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélsz itt új, eddig soha nem érzett érzésekről...vegyük ténynek, miszerint érezted őket.

Beszélsz haveri érzésről, de erről úgy, mint már ismert érzésről.

Továbbá arról, hogy most készültetek magasabb szintre emelni a kapcsolatotokat.


Nekem ebből inkább úgy tűnik, hogy mivel ez a szitu számodra új, ezért szorongsz a teljesítménykényszer miatt, így az új érzéseket nem tudod úgy megélni, mint az elmúlt három hónapban. Ebből vonhatod le tévesen azt a következtetést, hogy nem szereted, nem is szeretted sose.


Gondolkodj kicsit el ezen, lehet, hogy csak erről van szó, csak átsiklottál felette, mert nem tudatos.

2020. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet kérdezni, hogy hány éves vagy?

Fontos lenne az összképhez.

2020. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de először önmagadat kellene megismerned és az igényeidet, helyetted nem tudjuk kitalálni mi van benned.

Az érzéseket nem lehet irányítani, ne emészt magad. Nincs rád hatással érzelmileg, és/vagy nem vonzódsz hozzá, előfordul az ilyen, hogy elmúlik. Velem is megtörtént már, hogy minden jól alakult egy férfival, de kicsit jobban megismertem és rájöttem, hogy nem illünk össze, pedig kezdetben elég pozitív érzéseket váltott ki belőlem. Minél jobban megismered és egyre több közös időt töltötök együtt, annál jobban felszínre kerül, hogy mennyire lesz erős alapja a kezdetleges érzelmeidnek.

Ha felismerted, hogy nincsenek érzelmi szálaid, és tényleg így is van, akkor mondd el neki, beszéljétek meg, de ha pár nap múlva mégis előjön valami, akkor csak csapongsz ide-oda. Ezeken önismerettel, önfejlesztéssel segíthetsz. Jobban rálátsz majd a kapcsolataidra is.

2020. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!