Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleménye miatt nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleménye miatt nem merem szeretni? Féltékenység

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat 2 hónapos. mondott olyanokat,hogy egy haverja azonnal kidobta a nőjét amint egyetlen egyszer a több éves kapcsoaltban féltékeny volt..és ez szernite tiszteltreméltó...

szerinte a féltékenység nem fér meg a kapcsoaltban

soha nem mesél semmi részleteset a programjairól csak 1-2 mondatban

nem féltékeny soha rám...


Én őszintén megmondom nekem meg ez iszonyatosan irritáló,mert valahol szerintem aki féltékeny az biztosan szerlmes is,nem mondom,hogy legyen betegesen az,csak jól esne,ha látá egy pasi flörtöl velem vagy bármi akkor kicsit féltene... és amúgy emiatt én nem is merem elengedni magam a kapcsoaltban,nem merek "szerlmes " lenni,nehogy féltékeny legyek,mert akkor jaj ki fog dobni..én szerlemsen féltékenykedek,nem durván,de azért szeretem ha tudja a másik,hogy féltem...

Szóval míg nála a féltékeny ember váló ok addig nálam pont ,hogy pozitív mintsem negatív. és nem kell kiforgatni normális keretek között.

Viszont tudom így soha nem fogom tudni szeretni igazán,mert én csak most tudok nem törődöm lenni amíg nem vagyok szerelmes..vélemény?


2019. szept. 8. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem illetek össze.

Ráadásul te ezt félre is érted. Ő úgy gondolja, hogy neked semmi közöd nincs hozzá, hogy kivel mit csinál, merre jár, és ha meg mered kérdezni, akkor azzal a lendülettel repülsz is, mert féltékeny vagy és hisztizel.

Ha van egy kis eszed, ez már önmagában szakító ok.

2019. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevered, a féltés és féltékenység nagyon mást jelent.
2019. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindig elmondja,hogy merre megy,esetleg ír,hogy végzett vagy máshova mentek. De azután semmit nem mesél az egészről,hogy miket csináltak pontosan,miről beszélgettek stb vagy kik is voltak ott pontosan. Én nyilván nem feszegetem,megkérdezem,hogy miylen volt esetleg beszéljen róla kicsit,de nagyon hamar lezárja 1 perc alatt. Aztuán már nem merek erősködni,hogy na de mesélj már még...mert gondolom akkor a szemében féltékeny ,korlátozó akármi lennék.

Szerintem sem illünk össze ,vagyis kezdek erre a gondolatra jutni kettőnkkel kapcsolatba....én mindig elmondom mit besézltünk,kivel voltam stb . Ő meg egyáltalán soha semmiről...többnyire nem mondd semmit,inkább én beszéljek.

2019. szept. 8. 15:46
 4/6 A kérdező kommentje:
hm végülis igazad van,akkor nem félt..úgy értem nem érdekli,ha más flörtöl velem vagy érdeklődik. meg sem kérdezi. Ha elmesélek ilyet,amit amúgy ritkán teszek,2x mondtam el eddig ,de nem regált rá kb semmit. nem is érdekli.
2019. szept. 8. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki mindegy, hogy vele vagy, vagy sem. Ez a véleményem.
2019. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt a volt barátom, mikor szakitani akartam volna vele 2 év után, akkor megvaltozott. de még mindig nem volt az igazi. még 4 évig huztuk, ne ess bele ebbe a csapdába mint én. 6 évem ment el rá
2019. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!