Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy jó legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jó legyen? Vagy szeret még engem egyáltalán szerintetek?

Figyelt kérdés
Barátommal együtt vagyunk 1 éve. Én 18 éves vagyok, ő 25. Eleinte minden jól működött, utóbbi pár hónapban minden rossz. Én még suliba járok ő dolgozik de együtt lakunk. Hétköznap megértem hogy fáradt és nincs kedve semmihez csak pihi stb., de hétvégénk csak annyiból áll hogy felkelünk, el megyünk hozzánk (szüleimhez) ott vagyunk estélig, de viszont ott se foglalkozik velem mindig csak kártyázik stb. Nekem ez nagyon fáj hogy szinte úgy érzem magam mintha csak teher lennék számára. Este 11 felé visszajövünk akkoris elkezd xboxozni vagy videókat néz, lefekszünk és megyünk aludni. Ez megy minden hétvégén. Beszéltem vele ez felől sokszor, de felesleges. Végképp nem érzem hogy szeret,mindig mondja hogy mennyire szeret engem amikor ez felől beszélek vele, de mondtam neki hogy nem hallani akarom hanem érezni. Sajnos nem változtattam a helyzeten. Itt ott kínomban már ki hívom sétálni akkor is úgy megy hogy kényszerből. Végképp nem szán rám egy kevés időt sem, nekem ő az első akivel komoly kapcsolatom van, neki volt 4, én még érezni akarom azt hogy szeret stb. Nekem ez hiányzik. De már a szeretkezés sem olyan mint a régi, mindig én kezdem el, itt ott bele megy, de mindig van kifogása. Volt hogy nem volt semmi 10 napig mert meg voltak a napjaim es azelőtt 3 napja sem volt semmi, azthittem hogy egy kicsit örülni fog hogy együtt leszünk, erre meg el fordult és ment aludni. Én már úgy érzem hogy nem szeret és nem is tetszek neki. Nekem ez nagyon fáj hogy ilyen a kapcsolatunk, nem tudom mit tegyek én megprobaltam mindent már. Néha már tényleg azt érzem hogy bármennyire is fáj ott hagyom ezt a kapcsolatot mert csak szenvedek, végképp nem vagyok boldog...
2020. febr. 20. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pedig lelépni nem egy elvetendő gondolat :T
2020. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi köt hozzá téged, de szerintem te sem!...
2020. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott is ellőtted,hogy hétvégente a szülőknél vagytok. Miért nem lehet kihagyni néha, és közös programot csinálni?🤔
2020. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első palim volt szánalom, kB 2,3 hetente találkoztunk és csak akkor amikor ő ért rá... Nem voltam fontos neki mert el se jött a ballagásonra, kifogásokat talált mindig, nem mentünk sehova ugyan ez volt h semmire nem volt hajlandó kB . Sose hívott volt h napokig nem keresett... Azrrr írtam le h lásd h hasonló volt ő is.


Joszandekkal írom h lépj ki míg nem késő mert rosszabb lesz, az ilyen ember nem szeret. Fiatal vagy h ilyen emberre pszarokd az időd.

2020. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3/4, ő akar mindig el menni hozzánk. Mondtam neki hogy találjunk már ki valamit, mindig azt mondja hogy ő nem ér rá, mindig ez végett veszekszünk. Én már elfáradtam..
2020. febr. 20. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
4 és vagyok. Tudom mit érzel mind két kapcsolatom ami volt kB hasonló volt amit ugye írtam is. Ezek szerint neked se tesz a kedvedre, egyet tanulj meg aki nem törődik a te igényeiddel, nem lesi h mit szeretnél, nem fontos neki az h te mit csinálsz hogy vagy, milyen volt a napod és inkább játszik, haverozik, pihen annak nem vagy fontos. Tudom mert 2x történt meg velem. Az első főleg a fáradtságra fogta.... Persze... Próbálj meg vele beszélni ultimátum szeruen és ha nem hat rá nincs értelme... Kitartást, én mindig azt mondom h te is olyat eremelsz aki teljes értékű társ akire tudsz számítani, akinek fontos vagy ki is mutatja mert csak az szeret.. 25 /N
2020. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szüleidhez menni, ott kártyázni és éjfél előtt hazamenni - ez nem fárasztja, csak az, ha Te hívod valahová?

Vagy megváltozik a szád íze szerint, vagy szakíts vele.

2020. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!