Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom felpofozott. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom felpofozott. Szerintetek csak en tartom az egészet túlzásnak?

Figyelt kérdés
A barátommal főzőcskézés közben szórakoztunk azzal, hogy egymást bökdöstük, ölelgettük, puszilgattuk. És egyszer herén suhintottam ami szerintem nem volt erős de neki elv fájt ezért felpofozott. Ez azóta is nagyon rosszul esik. Csalódott vagyok. Szerintetek érthető a kiakadásom? Ő ezt csak hisztinek veszi

#párkapcsolat ##pofon ##tanacsralenneszulsegem
2020. márc. 29. 23:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem tulzas, a baratod agressziv, elgondolkodneka szakitason eleg erosen. Most megpofozott, barmikor maskor is meg fog.
2020. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Féreg dolog volt tőle, a legjobb lenne ha el is hagynád, de "herén suhintgatni" se túl szép valakit, viccből sem. Ha pont úgy találod el, akkor a nem erős ütés is fájhat. Ettől függetlenül a csávód egy f4sz.
2020. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 opened paradise ***** válasza:
90%

Néha a herén súrolás rosszabb, mint az ütés...

De amúgy akkor se mentség. Ha annyira fájt volna neki, a földön feküdt volna magzatpózban.

2020. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

Nincs mentség arra ha felpofoz egy nőt egy férfi. Pláne ha utána azt mondja, hogy hiszti. Jézusom már. Szóval kicsit herén legyintetted, és felpofoz. Ja az nem hiszti, ő nem hisztizik, csak az a hiszti mikor neked fáj vagy esik rosszul valami.

Én meggondolnàm, hogy együtt maradjak-e egy ilyen pasival. Főleg ha ilyen lazán megüt téged. Mert egy nagyon komoly dolog.

2020. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd ott az ilyet mert egy agresszív állat lesz majd később, ha már most ilyeneket csinál.
2020. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%

Nőként mondom, hogy szerintem az emberek (férfiak és nők) nevi szerveivel nem érdemes játszani (azok érzékeny pontok), nekem eszembe sem jutna, hogy ilyesmit csináljak egy férfival, de egy férfitől sem szép az ilyen játszadozás (popsi csapdosás az lehet). Ilyen az én habitusom, pedig nagyon energikus és pozitív vagyok.

Ezt beszéljétek meg, mert ebben a szituban egyikőtök sem volt normális, szerintem.34N.

2020. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%

Alapesetben azt mondanám ,azonnal hagyd ott aki kezet emel rád,de könyörgöm ,te meg herén csaptad..

Értelmesek vagytok mindketten :D Szerintem felejtsétek el

2020. márc. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%

megérdemlitek egymást ":D most bocs de egyrészt te kezdted...! a here a legfájdalmasabb még ha csak oda suhintasz annyira fájdalmas hogy csak na.... persze egyrészt ő is hibás ezért is írtam hogy megérdemlitek egymást

már bocs de az előttem lévőkkel akik totál aberáltak

egy férfi sem nézi jó szemmel ha ilyent csinálsz poénból végképp nem még ha véletlen oké fetrengek a fájdalomtól 5-10 percig de poénból én is le kevernék egyet még ha nem is arcra de fenékre... :S max ott hagynálak a pixába csináld mással...

2020. márc. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
29%
bocsánat az utolsó kettőre ez nem vonatkozik! és igen utolsó előtti nekem sem mégcsak eszembe sem jut hogy ott paskoljam meg meg max a seggét játékból ahogy te is írtad
2020. márc. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
20%
Reflex.
2020. márc. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!