Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan fiúk, akik képesek BOCSÁNATOT kérni?

Figyelt kérdés
a barátom mostanában sokszor megbánt, és ha érzi, hogy megharagudtam rá, akkor utána besértődik ezen, és nem keres. direkt nem hív föl, direkt nem jön msn-re, direkt nem ír sms-t. nekem kell megkeresnem, és bocsánatot kérni azért, amit el sem követtem. és már annyira elegem van ebből. mi olyat lehet mondani egy fiúnak, hogy felfogja, hogy megbántott valamivel, és ki akarjon engesztelni??
2010. júl. 26. 13:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
lehet, hogy ez neked ilyen egyszerű, de én nem tudok így ülni a fenekemen, mert folyton csak erre gondolok... még lefoglalni sem tudom magam, mert idegesít.
2010. júl. 26. 14:05
 12/24 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! sztem fel NE hívd! Majd keres ha akar! Ha meg este hív és bunkó lesz, akkor megmondod neki, hogy majd beszéltek ha tud normálisan is kommunikálni és rakd le a telefont! én ezt tenném a helyedben! Legalább rájön, hogy nem ő sza.rta a spanyolviaszt és nem tehet meg bármit.
2010. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, ha valamit rosszul csináltam, és azt megmondják, építő jellegű kritikaként, normálisan, azt természetesen elfogadom és beismerem.

Viszont ha a csajom 3 naponta bedurcizik valamin, általában azt sem tudom, hogy mi baja, de ő csak hisztizik, na azt utálom. És olyankor nem is fogok pitizni neki.


Döntsd el, melyik csoportba tartozol.

2010. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
ha Te nem tudsz ülni a fenekeden, akkor mégis milyen válaszokat vársz??? akkor hívd fel, és nyald körbe aa seg.get, hogy "jaj, nyuszifül, bocsánatot kérek, ne haragudj már rám, naaaaa... ugye szeretsz még?" Akkor ez lesz a megoldás! Aztán ne rinyálj, ha majd semmibe sem néz! Témát lezártam!
2010. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
hetek óta rajtam tölti ki a rosszkedvét, tegnap este már olyan szinten bunkó volt, hogy egyszerűen elegem lett belőle. és meg is mondtam neki, hogy nem lehet vele normálisan beszélni, mert folyton rajtam ver le mindent. erre az volt a reakció, hogy ne vegyem magamra, hogy ő bunkó. ekkor otthagytam. ez volt hajnal 1 körül, azóta semmi... pedig ilyenkor már rég itt szokott topzódni neten.
2010. júl. 26. 14:13
 16/24 A kérdező kommentje:
én nagyon örülök, hogy vannak, akiknek ilyen könnyű leszarni a másikat:) tipikusan olyan, mint a "dobd" típusú válaszok. az emberek nem veszik figyelembe, hogy minden ember más személyiség, és lehet, hogy nem rögtön dobással akarják megoldani a gondokat.
2010. júl. 26. 14:15
 17/24 anonim ***** válasza:
Szép, szerintem a határok próbálgatja, mert érzi, hogy veled (sok)mindent megtehet.
2010. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
este majd ha méltóztatik beszélni velem, akkor meg úgy kell tenni, mintha semmi sem történt volna...
2010. júl. 26. 14:26
 19/24 anonim ***** válasza:
ha ennyiszer és ennyire megbánt, akkor miért is vagy még vele..? biztos kell ez neked?
2010. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
jah én!
2010. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!