Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan fiúk, akik képesek BOCSÁNATOT kérni?

Figyelt kérdés
a barátom mostanában sokszor megbánt, és ha érzi, hogy megharagudtam rá, akkor utána besértődik ezen, és nem keres. direkt nem hív föl, direkt nem jön msn-re, direkt nem ír sms-t. nekem kell megkeresnem, és bocsánatot kérni azért, amit el sem követtem. és már annyira elegem van ebből. mi olyat lehet mondani egy fiúnak, hogy felfogja, hogy megbántott valamivel, és ki akarjon engesztelni??
2010. júl. 26. 13:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem akarok komolyan csúnyákat mondani, de itt panaszkodsz, akkor valami sz.ar. Talán, ha azt akarod, hogy változzon a dolog, neked is másképp kéne hozzáállni. Amíg azt látja, hogy egy pincsi vagy beléd is fogja "törölni" a lábát. És szted nekem könnyű tudomást sem venni arról akit szeretek???? Hidd el, hogy nem!!!!! Én is ülök a telefon mellett, hogy hívjon már fel, ha megbánt, de nehogy már én puncsoljak, amikor ő a hülye. De ha te nem vagy hajlandó semmit másképp csinálni, akkor nem értem mi a kérdésed! Na mindegy, csináld továbbra is így, aztán írj ki minden nap egy kérdést arról miért ilyen a pasid
2010. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
nem szoktam minden nap kérdést kiírni, hónapok óta nem írtam:) és egyébként nem hívtam fel. és nem kerestem meg. szóval nyugi van. a kérdés pedig arra vonatkozott, hogy mások hogy viszonyulnak a bocsánatkéréshez. mert nem egyszer olvastam már itt, hogy pasik mondták, hogy ők bizony nem fognak megalázkodni, akármikor kapnak másik csajt, ha nekik úgy tetszik. kíváncsi voltam, vannak e, akik nem ilyenek.
2010. júl. 26. 16:17
 23/24 anonim ***** válasza:

szerintem keress valaki mást mert vele egyértelmüen nem müködik!

ha szakítasz vele lehet hogy megvilágosodik!

2010. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
léteznek én is ilyen vagyok de már meg is bántam mert cikizve letem meg senki letem a lány szemébe ugyhogy ilyet soha többet
2010. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!