Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vékony csinos vs. Testes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony csinos vs. Testes és nem vonzó?

Figyelt kérdés

Már többen írták itt a fórumon, meg a való életben is sok férfi állítja, hogy a csinos, vékony nők nem aktívak a szexben, viszont a testesebb nők pedig egy vadállatok. Viszont én inkább a nőket kérdezném meg, hogy ti is ezt tapasztaljátok? A libidóval kapcsolatos dolog tényleg megállja a helyét a fenti kijelentéseket figyelembe véve?


Van olyan vékony, szexi nő, akit nem kíván a férje vagy a társa? A női oldalról meg csak azt hallom, hogy a férjük nem kívánja őket, de azt nem írják le, hogy hogy néznek ki. Egy pici felesleg az kb. 50kg-os nő esetén 4-5kg, de a 70-80kg alap testsúly már nem az. A feleségek mennyire biztosak abban, hogy a külsejük szexuálisan vonzó a párjuk felé? Lehetséges hogy már régen csak a közös háztartás és a gyerek tartja össze a kapcsolatukat?


A férfiaktól is kérdeznék! Miért nem vonzódtok a párotokhoz szexuálisan? Mi az oka annak, hogy passzívvá váltatok. Miért kerestek szeretőt?


Mivel a fórum névtelen, így elég izgalmas lenne olvasni a valódi okokat.



2020. márc. 31. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként írok. Szeretőt sosem kerestem, meg a vonzalmam (szexuálisan) sem csökkent egy kapcsolatomban sem (a lányoké viszont igen), ahogy túlsúly miatt sem szakítottam sosem. Azt viszont jeleztem mindig, ha volt túlsúly (10kg +) és szóltam, változást szeretnék, negatív irányban. Veszekedést nem tűrtem ennek kapcsán, hiszen kúltúráltan tálaltam és kértem.
2020. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lady Beth ***** válasza:
91%

Tudod ahol a testsúly a legnagyobb probléma, ott régóta gondok vannak...


Egyébként szeretném ha azt mondanád a 190 cm magas barátnőmnek hogy a 85 kg-jával túlsúlyos...

2020. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%

Ez nem libidó, hanem hozzáállás kérdése. Egy szép, csinos nő után rengeteg férfi "fut", ezért nem kell energiát fektetnie a szexbe, mert úgy váltogathatja a partnereit, mint más a zokniját. Ergo érezd magad megtisztelve ha egyáltalán szétteszi neked...Ezzel szemben egy kevésbé vonzó duci csaj kompenzálni akar az ágyban, ezért mindent megtesz az ágyban (is) azért, hogy vele maradj, mivel csinos társaival szemben nem válogathat kedvére.



Továbbá, miért tartunk szeretőt? Nos, én személy szerint azért, mert bárki bármit mond, egy idő után megunják egymást a párok. Be lehet vezetni "újdonságokat", de a test amihez hozzányúlsz mindig ugyanaz, ami egy idő után unalmassá válik, ezért kell az újdonság. Erről persze nem kell tudomást szerezniük a feleségeknek, jobb a békesség... :)

F

2020. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Itt nem az a lényeg ki mit mond általánosságban, hanem a saját vélemények a mérvadók. Lehet hogy sokan azt hiszik a testsúly nem számít, de a gyakorlat azt mutatja, hogy a testsúly-ideál-libidó háromszöget mégis erősen befolyásolja.
2020. márc. 31. 12:51
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
En sokszor vartam arra hogy na majd ha lefogyok akkor kezdek ismerkedni. A legkisebb sulyom 58 kilo volt 167 cmhez de semmit nem csinaltam ami boldogga tett volba mindig a kajat figyeltem es egy ido utan nm tudtam mar tartani. Olyan Olyan 65-7 kilosan ismertem meg az elozo parjaimat az elso mellett elhiztam de nalunk amugy sem volt eros a szexualis vonzalom igy ez nem csokkent, neki nem kinezetbeli problemai voltak. A masodik paromnal olyan 67 kilosan kezdtem, szerintem max 4 kilot szedtem fel de emiatt panaszkodott hogy nem igy ismert meg. Vegul vele szetmentunk, megint csak nem kinezet miatt de az az igazsag h nala sosem ereztem h elegedett lenne velem. A plusz kilok se az elso evben jottek megse dicsert. A mostani paromat mar olyan 78 kilosan ismertem meg. Elfogadtam hogy akkora vagyok amekkora es bar benne van a fejemben hogy fogyni kene de a paromat latszolag nem zavarja. Folyamatosan dicser en meg probalok magam miatt figyelni a kajara meg mozogni. A szex vele a legjobb.
2020. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Én meglehetősen biztos vagyok benne, hogy vonzó vagyok szexuálisan és intellektuálisan is, nem csak a páromnak, mégis nekem nagyobb a libidóm, mint a férjemnek, és soha életemben nem voltam passzív szereplője az együttléteknek. A kapcsolatunk elején is így volt, szóval nem hiszem, hogy régóta a közös háztartás és a gyerekek tartanának össze minket, azért az érezhető, hogy csak megtűrjük egymást, vagy amúgy van-e ott más is a kapcsolatban, csak van egy ilyen egyéni eltérés közöttünk. Van ez így, én ezzel együtt fogadtam el társamnak egy életre, ő sem gép, hogy mindentől függetlenül a nap bármely szakaszában nekem akarjon esni, illetve hát tény, persze, hogy akármennyire is jól tartja magát az ember lánya, akármilyen szexi és vonzó, egy idő után megszokott (nem megunt!) lesz, ami azért valljuk be, közel sem annyira stimuláló.


Szerintem ha baj lenne a házasságunkban, annak semmi köze nem lenne a külsőmhöz, és én úgy gondolom, hogy amikor egy komoly kapcsolatról beszélünk, függetlenül az összetartó elemektől, mint közös hitel, gyerekek, akármi, akkor a külső az egy sokadrangú tényező a kapcsolat végső halálában.

2020. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg ève tartò kapcsolatot màr csak a gyerekek a megszokottsàg ès a csaladi idill tart össze.

Sok kapcsolatban màr nincs meg az a làng nincs meg az a testi kontaktus mint az elejèn.

Èn olyat is hallottam màr hogy a fèrj egèsz nap robotol a nő otthon van a gyerekek iskolàban òvodàban, a hölgy igènytelen, meghìzott, semmit nem csinàl elvan kènyelmesedve otthon.

Ha nincs fenntartva a testi kontaktus az màr règen rossz. Sokan ezèrt csaljàk meg a felesègük.Amit otthon nem kap meg, azt megkapja màshol. Illetve sok fèrj màr nem kìvànja ùgy a pàrjàt mert az felszedett 20 -30 kilòt ès eszèbe nem jutna valamit tenni az ügyben.

Nekem ne mondja senki hogy megismer valakit 50kgal ès 10 èv mùlva felszed 40et igènytelen lesz elhanyagolt ès mèg ùgy is kìvànja.Az màr nem szerelem hanem szeretet.

2020. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Arról hallottál kérdező, hogy a magas tzs, magas ösztrogén szintet eredményez, ami libidócsökkenéssel jár elvileg?

Nekem pl ezt igazolta a gyakorlat.

2020. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem függ annyira testsúlytól, mint ahányan néhányan állítják. Esetleg annyiban, hogy egy szép nő sokszor elégnek érzi, ha odateszi a szépségét, de egy testesebb nő, ha kifog egy nyerő pasit, akkor minden téren bizonyítani akar neki, ezért az ágyban is maximálisan próbálja kiszolgálni.

DE, ez szerintem nem annyira az alkattal, hanem az önbizalomhiánnyal függ össze. Olvastam egy jó cikket, ami részben arról szólt, hogy a szexben sokan nem csak az élvezetet keresik, hanem azt is, hogy magukat jobbnak érezzék, önbizalmat nyerjenek. És szerintem, ebben van realitás. Nekem is volt olyan barátnőm, akin érezni lehetett, hogy az ágyban bármit megtehetek vele, mert ő ezt akarja, mert így akar mindent megadni. És nem volt a legnagyobb az önbizalma.


Amúgy úgy vagyok vele, hogy testalkattól függetlenül van szórás. Sőt, még 1-1 ember más életkorokban, más helyzetekben is máshogy áll a szexualitáshoz. Van, aki 18-25 évesen mindent megcsinál szexben és később kiég. Van, aki mindent megcsinál és később nem ég ki. Van, aki nem csinál semmit és később akar mindent pótolni.


Külsőre nekem mindenféle testalkat bejön, ha az illető összességében egyben van. A teltebb lányok is bejönnek, ha nem csak bő, fekete ruhákban járnak, hanem adnak magukra. A vékonyak is.


Miért nem vonzódok szexuálisan a páromhoz? Akivel most ismerkedem, ahhoz vonzódom. De, pl. volt 10 éves kapcsolatom is, ahol végig vonzónak találtam a barátnőm testileg, de teljesen belekényelmesedett a kapcsolatba. Megszokta, hogy sokszor kezdeményeztem és ő már nem akart, nem próbált nekem tetszeni és hasonlók. Szóval, az, hogy valaki szexuálisan mennyire vonzó, nagyban függ attól is, hogy áll a dolgokhoz. Sokszor jobban ettől, mint az alkatától. Főleg, ha nő.

2020. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én átlagos alkatú voltam fiatalon, azaz hízékony, de ugye sokat sportoltam és odafigyeltem a kajára. Most 43 leszek lassan és bizony az elmúlt években voltak olyan időszakok, amikor alaposan felszaladt a testsúly. (Szülés utáni depresszió, anyám halála, válás stb) De azt vettem észre, hogy nálam a hízás mindig válaszreakció volt. Vagyis a férjem nem kívánt már (normál alkattal) én erre válaszul elhíztam stb. És ahogy egyre boldogtalanabb voltam mellette, egyre kilátástalanabb volt a fogyásért való küzdelem, ugyanis nem az elhízás volt a fő baj. Így hiába dobtam le a rám ragadt 10 kilót, utána sem volt jobb a helyzet, erre bánatomban megint visszahíztam, de akkor már 15 kilót.


Amúgy nem alkati kérdés a szexualitás, én 55 kilóval ugyanúgy álltam a szexhez, mint 75 kilóval. Ja, az a különbség, hogy 65 kiló fölött már szégyellem is a testem, tehát nem vadabb leszek, hanem gátlásosabb. A vágy szintje amúgy ugyanolyan.


Ami érdekes, a válásom óta azt figyeltem meg, hogy a rajtam lévő túlsúly ellenére is sokkal több ajánlatot kaptam, szexre is meg komolyra is, mint fiatalon csinos, feszes testtel. A mai napig nem értem, miért van ez.


Másik érdekesség: A férjemmel nem voltam túl szenvedélyes. Ennek az oka, hogy nem volt jó vele a szex, sosem volt orgazmusom. Ő teljesen levitte az önbizalmamat én pedig hagytam, mert ő volt az első, elhittem neki, hogy velem van a baj, én vagyok frigid...bár közben belül tudtam, hogy ez nem igaz. Nos, a válásom utáni másfél éves kapcsolatban derült ki számomra, hogy milyen a jó szex, és az tett szenvedélyesebbé. A vágy előtte is megvolt, csak tudtam mire számítsak és az nem sok volt....de abban a kapcsolatban megértettem, hogy létezik olyan, hogy a másik valóban elfogad téged. Nehéz ezt megmagyarázni.


Véleményem szerint nem a testsúlyon múlnak a dolgok, ha a másik alapvetően vonzódik hozzád. Persze nőként én így látom, engem sem zavart 15 kiló plusz a páromon, pedig megismerkedésünkkor vékony volt. Inkább az számít, mi van ennek a hátterében.

2020. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!