Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 45 éves férfi vagyok,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi vagyok,5 éve párkapcsolatban. Párom 35 éves, alacsony, így állandó súlyproblémával. Sokkal jobban tartom magam nála (5 évet letagadhatok) - a 10 év ellenére - köszönhetően annak, hogy egész életemben sportoltam. Menjek, vagy maradjak?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőttig csóró voltam, köszönhetően egy jó munkahely elvesztésének, és válásnak. Addig se voltam jól eleresztve (vidékről feljött panelproli). 1 évvel ezelőttig külföldön hajtottam. Próbálkoztam komoly kapcsolatot teremteni. 40 éves koromig sokan jöttek, de 2 hét után mentek is, amint rájöttek, hogy nem volt semmim. 5 évvel ezelőtt nem kellettem másnak csak akivel vagyok. Párom kint volt nálam egy évig. Megszedtük magunkat. 5 ingatlant vettünk itthon. Kiadjuk, és jól is keresek mióta itthon élek. Tavaly megpróbáltuk 3 hónapig külön. 3 kapcsolatom volt. Nagyon jó volt a szex velük, de nem voltak társ kategória. Próbálkoztam ismerkedni, de csak komolytalanok jöttek. Páromnál jobb nem jött. A szexen kívül, minden tökéletes vele. Azóta újra együtt. Gyarapodunk, anyagilag. Gyerek még nincs, de egyet el tudok képzelni. Szex szinte nulla. 5 évig egyedül éltem külföldön, csak hajtottam a pénzért. Elég volt egy életre, ha egy estét egyedül töltök már rosszul vagyok. Aki kellett volna tavaly annak én nem kellettem, akiknek kellettem volna, azok meg nekem nem. Szeretném végre élvezni az életet a párommal, de sok és változatos szexel.

2020. ápr. 1. 15:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
A másik: válást írtál. Magyarán volt neked feleséged, akkor mi ez, hogy 2 hetes kapcsolatokra kellettel 40 éves korodig, mert nem volt pénzed? Kicsit érdekes.
2020. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha eddig nem kelletel a nőknek eztán sem fogsz, csak a pénzed miatt fognak szeretni, egyedül a mostani baratnődben bízhatsz meg teljesen, hiába nem tetszik neked.

Én nőként megéltem milyen amikor csak érdekből vannak veled, hát nem lesz sokkal jobb érzés, amikor nincs semmi biznisz kb le se sz@rnak, és egy idő után már nem tud színlelni az ember, magányos lehetsz a kapcsolatban.

Annyi a jó hír, hogy nincs tökéletes kapcsolat, illetve mint a feher holló kb. annyira ritkak még a külsőleg szuperek sem azok, ne gondold hogy masok full boldogok, szóval valamilyen kompromisszum lemondas mindig van úgy latom a környezetemben is.

2020. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Megint tisztázásra szorul valami:

Írhattam volna azt, hogy végre 40+ év csóróság után sikerült megteremtenem sok év külföldi hajtással - itthon - a stabil életet. Ennek ellenére, leírtam, hogy állunk, mert szeretem a pontosságot. Akinek ez bántja az önérzetét, az dolgozzon végig heti 60-80 órát egy külföldi üzemben egy kelet-európai rabszolgaként, és azután köpködjön rám. Van aki szerencsésebb környezetbe születik, és van aki nem. Hát én nem.

Nem sikerült össze hoznom 40 éves korom előtt itthon se jól fizető munkahelyet, se lakást, hiába diplomáztam le, és beszélek jól angolul.

Így volt 5 több éves párkapcsolatom 20-40 éves korom között itthon, akikkel bármit el tudtam volna képzelni az életben, de pár éven belül olyan feszültségek keletkeztek a magánéletemben a kilátástalanság miatt, hogy elhagytak. Szerelem is volt közte, kölcsönös.

Aztán szépen lebeszéltek rólam a családjuk, és barátnőik, mert másoknak 10x kevesebb gondjuk van az életükben.

Hogy milyen az élet, mióta haza jöttem mindenki azzal basztat, hogy mikor csinálok már gyereket, hiszen olyan kiegyensúlyozottan élek.

2020. ápr. 1. 16:55
 14/31 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem köpköd. Nekem se raktak alám semmit, de nem ilyen szinten a pénz az értékmérőm, hogy azért rabszolga legyek. Az, hogy az ingatlanaidra vagy nagyra, egy dolog. Akkor költözz egyikből a másikba. Ha ettől olyan boldog lennél, nem írnál ide.
2020. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
És válást írtál, tehát volt feleséged vagy valamit hazudsz.
2020. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Mit érzel a párod iránt? És ő irántad?

A szex az egyetlen probléma a kapcsolatotokban? Az elején jó volt? Mikor romlott el?

2020. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
89%
Jó munkahely elvesztése és válás miatt lettél csóró. Erre írod, hogy nőid voltak csak és sose volt itthon jól fizető munkahelyed. :D
2020. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

Dugjatok sokat, változatosan!

Mi tart vissza? 45 évesen már örülj, ha egyáltalán feláll, nem tart örökké.

Ő nem akarja? Hát, lehet, hogy ő se lát téged annyira vonzónak.

Esetleg várd ki, amíg ő tálal egy férfit, aki vággyal érinti meg, és megpakolja rendesen, aztán kidob ő.

Te meg várhatod a kis hintaszékedben, hogy sorba álljanak érted a fiatal insta cicák. Legutóbb is tálaltál jobbat. Ja, nem...

2020. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

- Valóban elváltam, 30 évesen. Valakivel küzdöttünk évekig, ebbe ment tönkre a kapcsolatunk. Pont akkor léptünk be az EU-ba, így már csak a végén, későn tudtam kimenni külföldre pénzt teremteni.

- Hidd el sose mentem volna ki külföldre, ha nem kapom azt a rengeteg visszautasítást az ismerkedések által, és nem mentek volna tönkre az albérletben, hónapról-hónapra élésben a kapcsolataim. Így hogyne a pénz vált volna az értékmérőmé? Így az ember bevállal jó pár évet rabszolgaként, hogy többet ne alázzák porba a randikon, és ne éljen vissza a főnöke az anyagi helyzetével.

Igen, most már megteremtettem mindent. Valami félre ment. Boldognak tűnök? Az irigység beszél egyesekből? Anyagilag kiegyensúlyozottan élünk, végre. De nem vagyok boldog, akkor nem írnék ide. A kettőnek mi köze egymáshoz?

2020. ápr. 1. 17:14
 20/31 anonim ***** válasza:
48%
Rendesen belekeveredtel már a dolgokba, hogy kellőképpen önsajnáltato kérdést írhass ki. :) Senki nem irigyel és nem is foglalkozik veled, pont az a bajod.
2020. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!