Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 45 éves férfi vagyok,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi vagyok,5 éve párkapcsolatban. Párom 35 éves, alacsony, így állandó súlyproblémával. Sokkal jobban tartom magam nála (5 évet letagadhatok) - a 10 év ellenére - köszönhetően annak, hogy egész életemben sportoltam. Menjek, vagy maradjak?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőttig csóró voltam, köszönhetően egy jó munkahely elvesztésének, és válásnak. Addig se voltam jól eleresztve (vidékről feljött panelproli). 1 évvel ezelőttig külföldön hajtottam. Próbálkoztam komoly kapcsolatot teremteni. 40 éves koromig sokan jöttek, de 2 hét után mentek is, amint rájöttek, hogy nem volt semmim. 5 évvel ezelőtt nem kellettem másnak csak akivel vagyok. Párom kint volt nálam egy évig. Megszedtük magunkat. 5 ingatlant vettünk itthon. Kiadjuk, és jól is keresek mióta itthon élek. Tavaly megpróbáltuk 3 hónapig külön. 3 kapcsolatom volt. Nagyon jó volt a szex velük, de nem voltak társ kategória. Próbálkoztam ismerkedni, de csak komolytalanok jöttek. Páromnál jobb nem jött. A szexen kívül, minden tökéletes vele. Azóta újra együtt. Gyarapodunk, anyagilag. Gyerek még nincs, de egyet el tudok képzelni. Szex szinte nulla. 5 évig egyedül éltem külföldön, csak hajtottam a pénzért. Elég volt egy életre, ha egy estét egyedül töltök már rosszul vagyok. Aki kellett volna tavaly annak én nem kellettem, akiknek kellettem volna, azok meg nekem nem. Szeretném végre élvezni az életet a párommal, de sok és változatos szexel.

2020. ápr. 1. 15:14
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%
27-es válaszoló írt egyedül értelmes hozzászólást. Ez egy kétemberes történet. Elmondtad már őszintén a párodnak, hogy mi foglalkoztat? Ő hajlandó tenni azért, hogy vonzóbb legyen, hogy lefogyjon? Te segítesz neki ebben? Sportolsz, akkor nagyon is tudnád motiválni, együtt sportolni, étrendet kialakítani. Nem jó megoldás, hogy a háta mögött dilemmázgatsz és a nagy tisztelet jegyében nem vagy vele őszinte. Szerintem egy jó kapcsolat megér annyit, hogy elmondhasd, megtettünk mindent annak érdekében, hogy javítsunk a dolgokon. Itt a GYK-n minden második válaszoló csípőből azt fogja mondani, hogy menj, mert végülis felelősség nélkül osztogatnak tanácsokat. Én nem mondom, hogy menj egyből. Persze, ha nem segít semmi, párterápia sem, a párod nem változtat, akkor nem lesz úgysem más megoldás.
2021. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!