Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjem újra az exszel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjem újra az exszel, ha nem sikerül őt elfelejtenem hónapok után sem?

Figyelt kérdés

Szakítottam vele már 5 hónapja, 3 évig voltunk együtt, de mindkettőnknek rengeteg sérelmet okozott ez a kapcsolat. Nagyon sokat veszekedtünk, fizikailag is bántalmaztuk egymást, féltékeny voltam mindig, és bevallom, nagyon erősen korlátoztam mindenben(féltékenységből eredően). Ő egyszer sem szakított velem. Sőt, akármikor én szakítottam, mindig ki akart békülni, és megbeszélni a dolgokat, de én tényleg számtalanszor megharagudtam rá. Szóval elegem volt ebből a mérgező kapcsolatból, tönkrement az idegrendszerünk, és nagyon örültem, hogy végre vége. 2 hétig nem beszéltünk, boldog voltam nélküle. Aztán még is elcsalt egy találkozóra, hogy a pulcsiját visszaadjam, de akkor bevallotta, hogy igazából nem érdekli a pulcsija, csak találkozni akart velem, ill. elhívni magához, de akkor nem mentem el. Pár nappal később még is elmentem hozzá egy alkalomra, és akkor úgy voltam vele, hogy kész, lezárom végleg ezt az egészet, és soha többet nem akarok hallani róla.

Összejöttem egy másik sráccal, akit előtte haveri szinten ismertem, de amilyen hamar jött a láng, olyan gyorsan ki is aludt, nem birtam volna ki mellette hosszú ideig. Minden téren különböztünk, nem illettünk össze, mások voltak a terveink az életben, nagyon sokszor gyerekesen viselkedett(pedig idősebb volt tőlem). Hamar kiszerettem belőle, és külsőre sem jött már be.

Ezután szinte minden hétvégén buliztam a barátaimmal, barátkoztam másokkal is, egyszer csak azon kapom magam, hogy megöl a kíváncsiság, hogy mi van az exemmel, mert iszonyatosan elkezdett hiányozni idővel. Kicsit tartottam vele a kapcsolatot, aztán 2 alkalomra összejártunk, illetve ott is aludtam nála mind kétszer. Teljesen úgy viselkedett velem élőben, mintha járnánk, kávét főzött nekem, együtt összedobtunk valami kaját(ezek a dolgok már szex után történtek, tehát nem a szexért kedveskedett velem). Tehát teljesen jól éreztük magunkat egymás társaságában, nem is veszekedtünk. Utóbbi időben 3 hétig nem találkoztam vele, de holnap fogok, már pedig azért, mert elmondtam neki, hogy szeretnék beszélni a kettőnk közötti kapcsolatról. Igazából én sem tudom, hogy mit akarok, hiába voltam mással, hiába próbáltam a bulizással elhesegetni a gondolataim(ami egy ideig-óráig sikerült is), ott kötök ki, hogy nekem ő nagyon hiányzik, még a sérelmek ellenére is. Napok óta nem tudok aludni, és sírok napközben is, mert az agyam azt mondja, hogy ne jöjjek vele össze, mert visszakerülök ugyanabba a sz"r helyzetbe, amiben voltam évekig, és teljesen tönkreteszem magam mellette, de szívem szerint meg rettenetesen hiányzik, és nem is akarom őt elfelejteni, és akár újrakezdeném vele.. Igazából tudom, hogy mindenki azt fogja mondani, hogy felejtsem el, de ekkor meg életbe lép a "tiltott gyümölcs-effektus", és emiatt még jobban akarom őt.

Ti hogyan döntenétek? 20/L


2020. ápr. 3. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el a "blabla" részt, de szerinted ez jó ötlet? Nem véletlenül nem működött elsőre se, másodjára se fog. Ami nem megy nem kell erőltetni.
2020. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegény srácot nem csináltad még ki eléggé?

Tudsz változtatni a viselkedéseden, abbahagyni a féltékenykedést, veszekedést? Ha nem, akkor felesleges újra kezdenetek!

2020. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vicces ahogy írsz a mérgező kapcsolatról, mikor elsődlegesen miattad volt az. Hogy a srác miért marad ebben, az jó kérdés, de az ő fejében se százas minden, ha fizikai bántalmazásig is elmegy már a történet.


Anélkül is ajánlatos, de bántalmazó kapcsolatok után kötelező a szakember felkeresése. Egyrészt megvannak a saját gondjaid amiket kezelni kéne (amik az erős féltékenységet okozzák), másrészt segít megérteni mi történt ebben az elmúlt 3 évben, miért alakult így a kapcsolat és miért akarsz visszamenni hozzá. Ha ezeket nem kezeled, akkor ha ezzel a gyerekkel vége is lesz, ugyanilyen hulladék kapcsolataid lesznek, mert nincs igényed a hibáid kijavítására.

2020. ápr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért csak abban gondolkodsz, hogy MUSZÁJ mindennek így maradnia, mint ahogy tiniként volt, tuti nem fogsz változni, tuti nem fog ő sem változni?

Mi lenne, ha a nagy lelki drámáitok helyett mind a ketten tudatosan is foglalkoznátok a bántalmazó viselkedésetekkel, és dolgoznátok azon, hogy ne pörögjön újból újra és újra a múlt? Szerintem ezt tedd.

2020. ápr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak beteges függés.
2020. ápr. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha szeretnél beszélgetni ezügyben írj privátot, itt nem akarom kifejteni a sztorinkat, de röviden annyi, hogy szinte 100% ugyanez.

Mi 3 hónapot voltunk külön és most újra összejöttünk egy hónapja. Ha gondolod elmesélem a mi sztorinkat is, a szakítás az kvázi ugyanamiatt történt mint nálatok, csak a mi oldalunkon a barátom is elég hibás volt az utolsó hónapokban.


ha van kedved és időd, írj rám.

21l

2020. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az embert iktasd ki az életedbôl. Többször szakítottatok, bántjátok egymást. Semmi értelme ennek. Higgadj le egy kicsit, ne pasizz, ne bulizz, szállj magadba. Építsd fel saját magadat EGYEDÜL. Most amúgysem kellene császkálni, mindenkinek otthon kellene maradnia a popóján.
2020. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"agyam azt mondja, hogy ne jöjjek vele össze, mert visszakerülök ugyanabba a sz"r helyzetbe, amiben voltam évekig, és teljesen tönkreteszem magam mellette" - es igy is lesz. En a szivemre hallgattam, hiba volt. Ilyeneket esszel kell eldonteni. Ami nem mukodik, az nem is fog.
2020. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!