Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hiszi el minden nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszi el minden nő, hogy ő elég jó a párjának?

Figyelt kérdés

Nyílt titok, hogy a pasiknak sokkal jobban számít a külső, mint a nőknek, ennek ellenére szinte minden nő biztos abban, hogy ő szexi és kívánatos, és hogy megfelel a párjának.


Valójában azonban a férfiak magasra teszik a mércét. Hogy ez nem látszódik, az azért van, mert bár sok pasinak van esélye összejönni jó csajjal (akinek jó feneke, melle, erotikus kisugárzása van), de szép nőt már a többségük nem kap


Na, de milyen egy szép nő?


Szerintem ő az:


[link]


Egy ilyen nőhöz azonban három dolog kell: pénz, magabiztos jellem, és igényes megjelenés. Tehát ez a nő nem fog akárkivel lefeküdni.


Ennek az igazságnak a jegyében nem lenne jó, ha a nők újragondolnák az önképüket?


2020. ápr. 3. 10:18
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
83%
Minden nőt ismersz?
2020. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, ha én megismerkedem valakivel és ő azt állítja, hogy szexinek és kívánatosnak tart és fizikailag azt tapasztalom, hogy vonzódik is hozzám, akkor hiszek neki. Mivel én csak akkor mondok ilyet egy férfinak, ha így is érzem. Pontosabban csak akkor fekszem le vele, ha így érzem. Na most, te itt azt állítod, hogy a párkapcsolatban lévő férfiak nagy része hazug, hiszen a párkapcsolatban lévő nők nagy része nem így néz ki.


Én is feltehetnék ide egy képet Johnny Deppről és megkérdezhetném, a férfiak miért gondolják úgy, hogy vonzóak a párjuk számára, hiszen nem így néznek ki. Csak én nem vagyok óvodás, meg idióta sem. Szép napot.

2020. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
34%
Az én feleségem pontosan tudja, hogy ő nagyon csúnya. Mivel én is csúnya vagyok, ezért megértjük egymást. Éljenek a csúnyák!
2020. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
91%
Sztem a csaj átlagos, de a szépség meg ezek relatív dolgok.
2020. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért, mert a nők érzelmi alapon működnek, és ha Jhonny Deep nem vált ki belőlük komoly érzelmet nem fognak hosszú távon vele maradni. Megmondják, hogy jól néz ki, de nekik ez nem elég.


Ezzel szemben egy férfi akkor is el tudna képzelni hosszú távú kapcsolatot Caroline-al (a linkelt videón szereplő nő) ha nem szerelmes belé. Egy szép nő státusszimbólum, mások elismeréset is kiváltja.

2020. ápr. 3. 10:31
 6/53 anonim ***** válasza:
86%

Ez a lány, ha barna haja és zöld szeme lenne, akár én is lehetnék. Egy pillanatra meg is ütköztem.

Én tudom, hogy a barátommal egymást kívánatosak vagyunk, egyrészt, ha nem így lenne, nem jöttünk volna össze, másrészt eléggé hajlamosak vagyunk ezt kinyilvánítani, de ezt nem egy publikus fórumon fogom részletezni.

Szerintem felesleges ezt nemekre levetíteni. Mindenki más mértékben van képben magával, másra vágyik és mást tart fontosnak.

Nem látom értelmét az ilyen "kérdéseknek". Akik összejöttek, azok összejöttek, innentől kezdve minden más a magánügyük, nem? Bizony az is, hogy mennyire tartják vonzónak a párjukat.

Nem kell vonzónak lenni ahhoz, hogy valakinek legyen elég tartása ahhoz, hogy ne feküdjön rögtön bárki alá.

2020. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
91%
Egy ilyen megjátszós kislánynak lehet, hogy pénz kell meg magabiztos fellépés de röhögnöm kell, ha ő az etalon! Szép lány, de semmi extra, a bőre is ragyás. Pénz, magabiztos fellépés, igényes megjelenés= 0. Ezektől még egy igazi nőnek nem fognak szétnyílni a lábai! :)))
2020. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
90%
Miert hiszi el minden férfi, hogy ő elég jó a párjának?
2020. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
90%
Azért szerencsére nem minden férfi felületes ösztönlény, bármennyire is saját magadból indulsz ki. Ami pedig az önképemet illeti: ha nem tetszik amit lát, lehet elmenni a fenébe. Nem fogom tartóztatni. De azért szerencsére nem mindenki egy felületes gyökér.
2020. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
91%

"Hogy ez nem látszódik, az azért van, mert bár sok pasinak van esélye összejönni jó csajjal (akinek jó feneke, melle, erotikus kisugárzása van), de szép nőt már a többségük nem kap"


Ezt valaki lefordítaná? Harmadszorra olvasom újra, de egyszerűen nincs értelme. Jó csajt kapnak a férfiak, de szépet nem? Mi van?? :D A jó csaj meg a szép csaj nem ugyanaz a kategória?


Egyébként az nyilvánvaló, hogy nem sokat tudsz a nőkről... :D

2020. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!