Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belefér Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér Facebook chatelés kolléganőkkel?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy az új barátom szabadidejében Facebookon chatel egy (nem közvetlen) kolléganőjével de lehet hogy többel is.nekem ez nem tetszik, ki is fejeztem, ő erre azt válaszolta, hogy de ezek ártatlan beszélgetések és hogy ő egy társas lény, vannak barátai, barátnői. Én azt megértem, ha valakinek vannak barátai az ellenkező nemből, nekem is vannak, de ez nem egy szívbéli jóbarát, hanem egy bögyös maca akit alig ismer.

Én nem értem, mi másra jó ez a chatelés, ha nem flörtre.

Én is írogatok néha egy egy kollégával, mondjuk átküldök egy vicces képet vagy ilyenek, de azokat az embereket jól ismerem, régóta, és nem most ismerkedek, chatelgetek félismeretlenekkel, mikor új kapcsolatban vagyok.

Most én vagyok túl féltékeny vagy nekem van igazam?



2020. ápr. 3. 18:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
A chat nem egyenlő a flörttel. Ha normálisan beszélgetnek, mert jóban vannak, akkor nyilván simán belefér. Nem a börtönőre vagyok, hanem a felesége, azzal haverkodik, akivel akar.
2020. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De nincsenek jóban. Tudom mert én is ott dolgozom. Nem is tudtam hogy ismerik egymást.szoval ez nem egy jó kollegiális viszony. Ami pl nekem beleférne.
2020. ápr. 3. 18:58
 3/24 anonim ***** válasza:
19%
Hogy derült ki? Kémkedsz utána? Ez megbocsájthatatlan. Én a helyében elhagynálak.
2020. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem férne bele. Még az elején tisztázzátok, kinek mi az ingerküszöbe. Nálam is voltak problémák, csak ott ráadásul a legkomolyabb exe volt a kolléganő, akivel melón kívül is chatelgettek. Mázlim volt, 10 éve volt a cégnél, de nemrég munkahelyet váltott a nő.
2020. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem kémkedek hanem megmutatott valamit a telefonján és ott volt kétszer a neve a FB keresőben. Rákérdeztem.
2020. ápr. 3. 19:00
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
Ennek annyi. Már lehet, le is qrta.
2020. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van. Nem a baráti köréhez tartozik, hanem csajozik. Érdekes, az ilyen baratnok valahogy soha nem 100 kilosak és rondak.
2020. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok mert nagyon szép kapcsolatnak tűnt.
2020. ápr. 3. 19:11
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen formaban nem, hogy nem egy munkahelyi haversagrol van szo. Nekem is voltak srackollegaim, akikkel neha valtottunk messengeren is par mondatot, vicces kepek, sztorik stb. De ez a latok valakit a melohelyen neha es direkt rakeresek, hogy chateljunk... Egy szimpla baratkozas nem igy kezdodik :D
2020. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Valahogy mégis jóban lettek.. Vagy te a munkahelyeteken minden mozdulatát figyeled? Igazából mindegy is, ha nem lehet ezt vele nyugodtan megbeszélni és nem tudsz benne bízni, akkor zárd rövidre, így nem sok értelme van az egésznek.
2020. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!