Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belefér Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér Facebook chatelés kolléganőkkel?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy az új barátom szabadidejében Facebookon chatel egy (nem közvetlen) kolléganőjével de lehet hogy többel is.nekem ez nem tetszik, ki is fejeztem, ő erre azt válaszolta, hogy de ezek ártatlan beszélgetések és hogy ő egy társas lény, vannak barátai, barátnői. Én azt megértem, ha valakinek vannak barátai az ellenkező nemből, nekem is vannak, de ez nem egy szívbéli jóbarát, hanem egy bögyös maca akit alig ismer.

Én nem értem, mi másra jó ez a chatelés, ha nem flörtre.

Én is írogatok néha egy egy kollégával, mondjuk átküldök egy vicces képet vagy ilyenek, de azokat az embereket jól ismerem, régóta, és nem most ismerkedek, chatelgetek félismeretlenekkel, mikor új kapcsolatban vagyok.

Most én vagyok túl féltékeny vagy nekem van igazam?



2020. ápr. 3. 18:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
36%

Belefér, barátom is szokott nő kollégákkal beszélni. Miért ne beszélhetne? Velem tölti a szabadidejét, hozzám jön haza, jó a szex, rendszeres is, kedves, bújós, romantikus... Én akkor miért legyek egy lekorlátozó, uralkodó házisárkány és akadjak fent ilyeneken? Tudod én azt vallom, egyrészt semmi közös és jogod nézegetni a telefonját, még az engedélyével se, teljesen óvodás dolog. Másrészt azokat a nőket hagyják el többnyire, akik ilyen dolgokon is leállnak hisztizni. Én nem nézném el a barátomnak, ha kémkedne, vagy féltékenykedne bármelyik kollégámra, pedig én is beszélek napi rendszerességgel velük, még home officeban is. Közös chatünk is van, ketten vagyunk benne lányok, meg 8 srác. Legtöbb foglalt, jegyes, házas, gyereke van, nem értem miért ilyen tiltott dolog a női férfi barátság...

29L

2020. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Attól való félelmemben hogy elhagynak, még nem fogom a határaimat eltitkolni. Inkább derüljön ki az elején, hogy nem illünk össze, mint hogy mindent eltűrő jókislányként évekig szenvedjek.
2020. ápr. 6. 11:05
 23/24 anonim ***** válasza:
86%

21-es!

Nekem ilyen dolog nem fér bele (fentebb írtam már, hogy 10en éves barátokkal semmi bajom és együtt is, külön is megyünk a barátainkal). Ettől még nem vagyok harpia, csak nekem itt a határ és ha a másik ezt nem így fondolja és anyira fontos új berekkel ismerkedni, haverkodni, akkor nem illünk ősze! Ennyi.

Meg női baráttal oké, hogy beülök dumálni, de azt nem nézem el, hogy valamelyikőtök lakásán iszigattnak pl. Én ezt elvárom és magamtól is. Az embernek van valakije sztm visza vesz.

Nőkből is van olyan, akinek ez belefer, tessék olyan őszejönni.

Párom egyébként úgy közvetlen, de úgy gondolja vannak barátai nem kell több. Tehát ebből nincs vita, nem érzi akkora korlátnak!

N27

2020. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

,,Legtöbb foglalt, jegyes, házas, gyereke van, nem értem miért ilyen tiltott dolog a női férfi barátság...


29L"


Mint írtam, van különbség beszélgetés, éa flört között. Flörtből hamar lesz érzelmi megcsalás. Nem ez az egy tapasztalatom van benne. Az meg, hogy foglalt vagy jegyes valaki megcsalás szempontjából nem számít.

2020. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!