Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belefér Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér Facebook chatelés kolléganőkkel?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy az új barátom szabadidejében Facebookon chatel egy (nem közvetlen) kolléganőjével de lehet hogy többel is.nekem ez nem tetszik, ki is fejeztem, ő erre azt válaszolta, hogy de ezek ártatlan beszélgetések és hogy ő egy társas lény, vannak barátai, barátnői. Én azt megértem, ha valakinek vannak barátai az ellenkező nemből, nekem is vannak, de ez nem egy szívbéli jóbarát, hanem egy bögyös maca akit alig ismer.

Én nem értem, mi másra jó ez a chatelés, ha nem flörtre.

Én is írogatok néha egy egy kollégával, mondjuk átküldök egy vicces képet vagy ilyenek, de azokat az embereket jól ismerem, régóta, és nem most ismerkedek, chatelgetek félismeretlenekkel, mikor új kapcsolatban vagyok.

Most én vagyok túl féltékeny vagy nekem van igazam?



2020. ápr. 3. 18:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen munkahelyen mindig látom mit csinál, mert olyan közel dolgozunk egymáshoz. Nagyon meglepődtem hogy egyáltalán ismeri.
2020. ápr. 3. 19:14
 12/24 A kérdező kommentje:
Tegnap történt ez és próbáltuk megbeszélni. Eddig bíztam benne. De lehet hogy neki több fér bele mint nekem. Nagyon rossz érzés van bennem valóban, nem tudom, ezen túl tudok-e jutni vagy teljesen megszűnt a bizalmam.
2020. ápr. 3. 19:17
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha évtizedes női barát avval nincs bajom. Nekem is van férfi. De ha csak úgy elkezd írkalni azt nem tűröm. Énse íkalok új berekkel. Párom is igy gondolja.

N27

2020. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%
7: Mit ad isten, egyik nő sem ronda, akit jóbarátnak mondhatok. Kollégák, haverok feleségei, gyerekkori barátok stb. Szegények, tiszta pech, hogy nem rondának és antiszociálisnak születtek.....
2020. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%
Megkérted, hogy mutassa meg a beszélgetést? Ha elvileg ártatlan, akkor gondolom ennek nincs akadálya.
2020. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%
".... ő egy társas lény, vannak barátai, barátnői." akkor nosza, chatelgessen azokkal, nem újakat gyűjtögessen.
2020. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta hogy ideadja a telefonját és nézzek meg bármit amit akarok. De akkor valahogy nem akartam megnézni. Az első sokkban voltam, és nem szokásom ez hogy más telefonjában kutakodjak. Ma már megnézném, mert valamivel nyugodtabb vagyok. De mára már kitörölhetett bármit.
2020. ápr. 3. 19:36
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, csak kapcsolatot akar fenntartani.
2020. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18as. Ezt hogy érted?
2020. ápr. 3. 19:39
 20/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, de van benne tapasztalatom. Velem pontosan így akarta megcsalni a menyasszonyág a kollégám. Nem mostani történet. Elkezdett írkálni,én leállítottam. Elvette a nőt feleségül. Mindenki azt hitte ők az álompár, folyamatosab egymást falták, a nő nem is sejtett semmit abból, hogy a férje nekem miket írkál, illetve miket akart csinálni velem, csak én kiléptem mert nem akartam szerető lenni. Ha látta volna azokat az msn üziket lehet belehal a bánatba. Aztán egy másik lánynak kezdte ugyanígy chaten csapni a szelet, viszont akkor lebukott. Kiderült, nem csak chatel hanem találkozgat is mással. A feleségnek beadta, hogy csak barátkoztak, soha nem beszélgetett más növel csak barátkozás céljából. Durva volt ezt végig hallgatnom mikor a közös barátunk elmondta. Szóval óvatosan. Van különbség beszélgetés és flört között. De ha egy nő úgy érzi, hogy megcsalják, vagy megakarják csalni, vagy szimplán rossz előérzete van, az általában úgy is van. Van itt olyan nő akinek nem váltak be a megérzései ? Az szóljon mert én ilyet nem ismerek.


25N

2020. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!