Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők. Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Volt már olyan hogy felpofoztatok egy férfit? Ha igen, miért? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Felnőttként felnőtt férfit nem. Gyerekként egy velem egy idős srácot igen. Megrángatta a hajam, én meg lendületből hátra fordulva adtam neki egyet.
2020. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Engem felpofozhatna egy, ha van kedve.
2020. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt es engem sem pofoztak fel soha. Nem a romatelepen elunk.
2020. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Engem csak mezítláb bánthatna egy nő.
2020. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2020. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Igen, eddig hétszer.

Színművészetet tanulok, és az egyik darabunkban van egy olyan jelenet, hogy felpofozok valaki. A próbák alatt mindig csak mímeltem, de megegyeztünk, hogy az előadásokon üssek nyugodtan erőset, kibírja. Soha nem ütöttem túl erőset, de ahhoz eléggé volt hangja, hogy az első pár sorban hallani lehessen. Előadások után nem győztem bocsánatot kérni tőle, de csak nevetett és biztosított afelől, hogy nem probléma, még viccesnek is gondolja.

Mind a hét pofon ilyen okból történt.

21/L

2020. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Nem, és igazából azért nem, mert a pofon, az max csak figyelmeztetésnek, vagy erőfitoktatásnak jó.

Küzdősportosként is inkább behúzok egyet, ami közel áll hozzá, de önvédelemre a pofon kevés. A küzdőtéren meg... kiröhögnek, meg kizárnak miatta.

2020. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Én bevallom igen. Belehazudott a szemembe. Megérdemelte de sajnos nem tanult belőle. Most már már szív miatta.
2020. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem pofoztam fel férfit és férfi se engem. Párommal nem az állatok szintjén élünk.
2020. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen, túl sok ostoba kérdést írt ki gyakorin.
2020. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!