Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők. Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Volt már olyan hogy felpofoztatok egy férfit? Ha igen, miért? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Visszautasítottam és elkezdett köpködni meg szart kavarni a hátam mögött. Röviden elmondott minden k...nak, össze-vissza terjesztett rólam mindent, aztán az egyik bulin, mikor visszahallottam ismét olyan dolgokat, hogy az állam leesett, megkerestem és úgy pofánvágtam, hogy eleredt az orra vére is. És elkezdtem vele üvölteni, mi a szart képzel magáról, azért kell félve bemennem az adott közösségbe és magyarázkodni attól, aki megkérdezi, hogy igaz-e a pletyka, mert a redvás farkát nem tudta megmártani bennem és egy akkora egy hisztis herétlen szardarab, hogy nem tudta férfiként viselni a visszautasítást... Aztán leöntöttem és otthagytam. Az egyik haverom, akit belekevert, még valamit kiabált vele, de már nem hallottam.


A másik eset az volt, mikor a buszon hozzám dörgölte magát egy némber. Az ugyan nem pofon volt, csak gyomron könyököltem és levágtam a buszról, szintén hangosan megalázva mindenki előtt.



Én így kezelem a pofátlanságot: ha rájövök, akkor eltiprom az illetőt, letöröm a szarvát és megszégyenítem annyira, hogy erősebben érezze azt, amit miatta érzek.

2020. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Akkor kevertem le neki egyet, amikor kiderült, hogy megcsalt.


33N

2020. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem miért lett lepontozva aki igennel válaszolt. Nem ez volt a kérdés? Nem a kérdésre válaszoltak?? Az bezzeg kap nagy ződet aki csak a véleményét írja le. Mert szövegértés nuku. Nem az volt a kérdés hogy mi a véleményed...
2020. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, mikor 15 éve pánikbetegséggel küzdöttem, pánikrohamom volt és teljesen elvesztettem az irányítást. Akkor, igaz nem az arcára, de a mellkasára csaptam egy óriásit a férjemnek. Ami neki állítása szerint nem fájt nagyon, de én akkor teljes erőmből ütöttem. Azóta nem volt ilyen.
2020. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

3-szor


2-szer mert ket pasi (egymastol fuggetlenul) megprobalt megutni, Szoval ez megelozes/onvdelem


A 3-ik az sajnos az en hibam, volt egy megallapodasunk o ezt felrugta, megutottem-azota is banom egy szegyellem, elitelem az eroszak minden formajat.

2020. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!