Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek féltékeny ennyire?

Figyelt kérdés

1 Éve vagyok együtt a párommal. De már több mint 2 éve ismerjük egymást.

Igazábol semmi probléma nem lenne, ha én nem lennék ennyire féltékeny..

Azt tudni kell hogy volt neki egy 6 éves kapcsolata, szeptember óta egy helyen dolgoznak, de nem mindig ugyan abban az időben. Szoktak beszélni messengeren, de alap dolgokról, a munkával kapcsolatos dolgokról. Mi együtt vagyunk minden nap, de még nem élünk együtt. Nekem van egy gyermekem, de nem tőle. Az ő kapcsolatuk olyan mintha az édesapja lenne, minden rendben van ezen a téren. Tudom a telefonja kódja, bármikor beletudok nézni, de ő ezt nem szereti, mert azt mondja elnond mindent..és ez igy is van. Viszont én ha meglátom hogy akar 2 mondatot is beszelt a volt barátnőjével, akkor már ideges leszek, veszekszem, kiabálok, haza küldöm és hasonlók. Minden téren jó a kapcsolatunk (beszelgetes, szex stb). Van hogy hetekig nem problémázok, viszont egyszer elkattan bennem valami es akkor szörnyű nagy balhét csinálok amit utána megbánok, mert tudom hogy nincs koztuk semmi, hiszen velem van 0-24-ben ha nem dolgozik. Mit tegyek hogy ne legyek ennyire féltékeny? Félek hogy tönkre teszem ezzel a kapcsolatunkat és ezt nem akarom, mert nagyon szeretem Őt.

Neharagudjatok, hogy hosszú lett



2020. ápr. 4. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Én szakítottam már azért, mert folyamatosan féltékenykedett az exem. De neki nem volt oka rá, ellenben ha a párom az exével beszélgetne, azt én sem tolerálnám. Nálam ez kizáró ok.


Viszont itt most az a szívás, hogy együtt dolgoznak. Ezért kénytelenek beszélgetni. Hát, nem örülnék neki, de elfogadnám, ha tényleg szeret.

2020. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Neked van gyereked és te vagy feltekeny? Neked aztán van bor a kepeden...

Na figyu vagy abbahagyod ezt a feltekenykedest és boldogan éltek, vagy addig feltekenxkedsz h szakitani fogtok..

2020. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mégis mi a francról tud az exxel beszélgetni?
2020. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

#2

Csak mert van gyereke, miért kéne tolerálnia, ha valaki esetleg szemétkedik vele?

2020. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 a párjának miért kéne tolerálnia, hogy van egy gyereke? És miért szemétkedne? Én is dolgoztam már exeimmel együtt. kellett azért h tartsu ka kapscoaltot sajnos, ebbe csak a kérdező gondol többet, ha figyeltél láthatod, hogy ő emiatt balhékat is szokott csapni... nem hiáynzik ez a felesleges hiszti, balhé kérdező párjának, ha szereti meg kell biznia a párjában, de a kérdező erre az egyszeru tulajdonságra sem képes...majd ha szakítani fognak rájön..Üdv :2. voltam.
2020. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted és meg akarod tartani akkor meg kell bíznod benne és kordában tartani az indulatokat.
2020. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!