Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem enged el mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vargaszandika3 kérdése:

A párom nem enged el mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok tole megszabadulni..

Folytonosan zaklat kaptam tole egy kutyat tavaly majusban most azzal fenyeget elveszi es bantsa a csaladomat ha nem leszek vele vagy ha csinalni merek kozossegi oldalt...

nemtudom mit tegyek engem is sokat bantott mar


2020. ápr. 5. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség.
2020. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mit tegyél? Feljelented a hülyegyereket, a kutya marad nálad, és lehetőség szerint minél hamarabb hazaköltözni és keveset lenni a szülőkkel, ha idősek.
2020. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Még 19vagyok o volt az elso baratom es mar teljesen tonkre tett😔

Jelenleg nemetbe vagyok anyukamnal mert elvaltak a szuleim es a kutyam otthon van apukamek..ezert mondja hogy elveszi es bantsa a csaladomat 😔mindig ugy adja elo magat hogy en jovok ki rosszul 😔 tenyleg ilyen nehez az elet es ennel csak rosszabb lessz?

2020. ápr. 5. 11:51
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Mindenki rendőrséggel jön,de gondolom szakítani akarsz vele,nem rácsok mögé rakni,mert az szerintem további lelki traumát okozna neked.Egyébként házasok vagytok? Szerinted képes lenne valóban bántani a családod? Nagyon nehéz ez a helyzet...

Szerintem keress fel egy pszichológust elsősorban,rakd helyre az érzelmeidet,és tiszta fejjel hozz racionális döntést.Ha van hova menned,pakolj össze és szökj meg,esetleg írj neki egy levelet.Ha továbbra is zaklat akkor szerezz bizonyítékot és akkor menj a rendőrségre.

2020. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi csak most olvastam a hozzászólásod.Tehát te Németbe vagy ő pedig otthon és tavolból fenyeget?
2020. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
és apukád nem képes megvédeni magát?
2020. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen a távolbol de mikor otthon voltam akkor ott bantalmazott is.

Azert jottem el ne legyek a kozelebe es a kutyamat is hozni akartam csak mar nem jon ki senki a virus miatt 😔

De kepes megvedeni magat csak o nem mindig van otthon a gyerekek a felesege a nagyszuleim vannak otthon sajnos en tudom milyen ember es kepes lenne megtenni

2020. ápr. 5. 12:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondj el mindent apukádnak,és majd ő feljelenti
2020. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, mivel egyelore amugy is tavol vagytok, online jatsszd el neki az engedelmes baratnot, aztan ha vege a virusnak, vidd ki magadhoz a kutyat, aztan mehet a feljelentes.

Mivel szerintem a kutyad egyelore nagyobb veszelyben van, apukad bantasaval jobban foglalkozna a rendorseg, mig a kutya bantasat (sajnos) siman lehet, hogy leszarnak. Teged meg nem tud bantani, ha kulfoldon vagy.

Bar ha ilyen full agressziv barom, aki meg apadat is bantana, a kovetkezmenyekkel nem torodve, akkor en most jelentenem fel. Kepernyomentest csinalni az osszes fenyegeto uzenetrol, amit valaha irt neked es kuldeni a rendorsegnek...

2020. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi a f..ért kell ilyen agresszív 70-es IQ-val büszkélkedhető figurákkal? Fogadok egy szakmunkás 2-ért vért izzadt. Mondjuk te sem lehetsz jobb nála, bántsa...nem, nem bántsa, hsnem bántja! A falra tudok ettől mászni.
2020. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!