Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte kérdésre várok őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte kérdésre várok őszinte, akár nyers válaszokat, Szerintetek mit jelent az, amikor egy fiú ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag pár hónap kapcsolat után és pár találkozó után,ahol történtek dolgok, közölte velem nemrég,hogy legyünk csak online barátok.Mégcsak találkozni sem akar velem többet.Erre mondtam neki,hogy akkor tulajdonképpen csak kell neki valaki aki mindig elérhető,ha el akarja mondani,hogy éppen mi van vele,viszont annyira nem vagyok mégse jó neki,hogy személyesen is találkozzon velem.A szociális fóbiájára fogja.Azt is,hogy konkrétan telefonon sem szeretne beszélgetni velem.Azt érzem,hogy azért redukálta le online barátra a mi kapcsolatunkat,mert nem vagyok neki elég jó,ugye?A szociális fóbia elég gyenge kifogás csak.Szerintetek csak ilyen ha nincs ló, jó a szamár is alapon akar velem még mindig kapcsolatban maradni?De ahogy jön egy jobb jelölt,hirtelen majd az online barátság is kényelmetlen lesz neki?Nyugodtan legyetek őszinték.A fiúnak is megmutatom majd a kérdést.Biztos,hogy azt fogja mondani,hogy ti nem ismeritek a körülményeket,de azt hiszem,ez pont olyan dolog,hogy nem is kell ismerni.
2020. ápr. 5. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges ezen agyalni. Egy kapcsolat két emberen áll, ha ő nem tesz bele semmit akkor lépj tovább, mert csak magadat szívatod. Az indok tökmindegy.


Amúgy az én első gondolatom az volt, hogy lehet ilyen antiszociális incel aki vágyna valakire de nincs eléggé rendben ahhoz, hogy valóban kapcsolatban legyen, és ezt ő is tudja. Csak azért gondoltam ezt, mert ismerek ilyet élőben, és hasonló esetet is mint a tiétek.


De persze az is lehet, hogy valójában nagy casanova és talált mást.


Mindegy is, inkább szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert így csak hiú ábrándokat fogsz kergetni, ha ezt tovább folytatod.

2020. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Pedig nem tetszettél neki eléggé, nem volt annyira oda érted.
2020. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

" lehet ilyen antiszociális incel aki vágyna valakire de nincs eléggé rendben ahhoz, hogy valóban kapcsolatban legyen, és ezt ő is tudja."


Az ilyenek nem szoktak annyira józanok lenni, hogy tudjátk, hogy nincsenek rendben.


Sokkal inkább minden szembejövő nőnél meggyőzik magukat, hogy pont az a csaj mégsem méltó hozzájuk, ők ennél jobbat érdemelnek (van ilyen haverom, volt lány, aki egy közös csoportos nyaralásnál gyakorlatilag felajánlotta magát, ő meg egy fél óra alatt eljutott onnan, hogy "végre lesz nőm" oda, hogy "ez a csaj kevés nekem".

2020. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként simán lehet, hogy van valakije melletted, egy kis maszatolás még belefért neki, most viszont nem akar többet kockáztatni.


A másik, hogy nem igazán vagy az esete, csak nagyon szeretett volna valamit, és ennyit mert.

2020. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Az ilyenek nem szoktak annyira józanok lenni, hogy tudjátk, hogy nincsenek rendben."


Már megbocsáss, de írtam, hogy személyesen ismerem, csak tudjam már miről beszélek. Igenis tudja magáról, hogy incel, és hogy kevés lenne egy nőhöz, amit büszkén hangoztat is. Mellé egy komplexusos, paranoiás, antiszociális sggfej. És ezt is el is mondta a nőnek akivel ismerkedett egyszer, ezért mondom, hogy ismerek hasonló esetet. (Kérdésben: "szociális fóbiájára fogja".)

2020. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15: te egy ilyen embert ismersz. nekem van jópáf ilyen haverom. nem mondom, hogy nincs olyan eset, mint a tied, de a gyakori az, hogy incelkék nagyon nincsenek tisztában a saját korlátaikkal.
2020. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindegy mi miatt. Megcsak annyira sem férfi hogy elmondja mi a baja. Ez csak kifogás jól látod. Nem kellesz neki, nem kellesz neki eléggé. Valami baja mégiscsak van. Azért az emberek elég sok mindent tudnak mondani, tenni ha meg akarnak szerezni valakit. Te ennyire kelléttél. Mindegy hogy miért. Ne rágódj ezen. Hagyd ezt az embert. Ne beszélj vele. Nem kellesz neki, pont.
2020. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat, tudod ki lenne ezutan a "baratja", meg online sem. De ha neked megfelel, hajra. Egyertelmu, hogy sokadik helyen vagy tartalekosnak is. A tobbi duma.
2020. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Engedd el, bármennyire is bántja az önérzetedet. Ha te nem kellesz neki, akkor a részedről minden további perc csak elvesztegetett idő. Lehet, hogy egy másik esélyt hagysz ki miatta.
2020. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nyers vélemény?


Szerintem az nonszensz, hogy szociális fóbiája lett hirtelen. Ha volt is, akkor egyik napról a másikra nem válik ilyen magas szintűvé.

- Hol ismerkedtetek meg? Ha esetleg tinderen és társain, akkor hatalmas eséllyel talált valakit.

- Szerintem talomban tart téged.

- Lehet az a probléma, hogy hónapokat vártál a szexel. Sajnos a mai világban mindenki egyből akar mindent.


Azt tanácsolom neked, hogy boríts rá fátylat... Nem éri meg ezzel a fiúval foglalkozni. Nem komoly.


Sajnálom.

2020. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!