Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 6 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 6 éve vagyunk együtt, de a szexuális életünk egy nulla. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtünk járni, az első évben még éppen volt szex,de közel sem annyi,amennyit én szerettem volna. Már akkor sem bírta túl sokáig, de hitegetett hogy majd elkezd sportolni, és akkor jobban fogja bírni. Hát azóta nagyon elhízott. Az első év után kisebb krízisen mentem keresztül,ő kitartott mellettem, de azóta nem tudok vele lefeküdni,mert mindig nagyon fájt, elvileg szervi bajom nincs,szinte aszexuális lettem,nem kívántam semmit egyáltalán.


Sokat gondolkoztam,és rájöttem,hogy részben miatta van. Nagyon szerettem a szexet előtte, de ez az egész megkeserítette az életem. Soesem volt türelme előjátékra,siettette, sokszor kritizálja a külsőmet,elvileg csak viccel.A kialakult helyzetért engem okol,terapeutához nem akar menni. Sokszor rajtakaptam,hogy a zuhanyban maszturbál. De nekem annyira hiányzik hogy nőnek érezhessem magam, és egy férfi úgy bánjon velem,hogy érezzem hogy vonzódik hozzám, szexinek tart,és le is akarjon velem feküdni. Tavaly már az öngyilkosság is eszembe jutott.

Szerintetek 30 plusz évesen van még esélyem ilyen férfit találni? Vagy már az is valami,hogy van társam? Nincsenek barátaim, és tudom hogy szégyen,de félek egyedül lenni.


2020. ápr. 6. 10:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott ezt az idiótát. Miért ne találnál mást?Komolyan mintha 80 lennél. Azert ha emiatt öngyilkossagot fontolgatsz valami nagyin nem jó, szerintem hagyd ott es ne a pasikon agyalj hanem tedd rendbe magad. A saját frusztrációját rajtad éli ki, a 6 évből ha jol ertem 1 évig volt szex. Szerintem egyedül is jobb mint egy olyannal aki tönkretesz.
2020. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Azt, hogy mással milyen lesz nem lehet megmondani.


Az, hogy ebben a kapcsolatban milyen lesz elég jól jósolható. Ugyanilyen, mint most.


Ha neked ez nem felel meg (és a jelek szerint nem felel meg), akkor érdemes lenne most elgondolkoznod a kapcsolatod jövőjéről, nem 10-15-20 év múlva, amikor már valóban egyre nehezebb váltani.



30+ még nem a világ, ahhoz mindenképpen kevés, hogy eltemesd magad egy rossz kapcsolatban.

2020. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, hogy mit kerestek egymás mellett. Nagyon fiatalok vagytok így élni, még gond nélkül találhatnál olyat, akivel boldog lehetnél! Az egyedülléttől ne félj, legalább magadra találsz egy kicsit, ha mást nem, akkor beszerzel egy állatot, sokkal több örömöd lenne bene, mint a mostani párodban.
2020. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Válaszoltam, aztán elolvastam még 2x.


Minél többször olvasom, ez annál rosszabb... Te tényleg magadat bünteted ezzel :(

2020. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Vàltanod kell!
2020. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne találnál? 30 évesen sorban sorban fognak állni előtted a férfiak.
2020. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kidobni. Nem normalis a parod, gondolom o is kb csak azert van veled, mert tudja, hogy amugy egy hatalmas luzer, o az, aki nem talalna nalad jobbat, te nokent akkor is talalsz, ha csak egy kicsit vagy szebb az ocsmanynal, ha meg normalis, atlagos arcod van es nem vagy elhizva, akkor kb 100%, hogy ennel csak jobbat talalsz. Szedd ossze az onbizalmad, tedd magasabbra a lecet, es keress egy ferfit...
2020. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Járj nyitott szemmel, nézelődj. 30+ vagy, 6 éve tart a dolog, pedig már az 1. évben sem volt rendben. Ha mégis elhúztad idáig, és elvesztegettél egy csomó értékes évet, akkor legalább most légy racionális. Ha sikerül találni jobbat, akkor hajrá, válts. De ha/amíg nem, maradj a fenekeden. Nem akkora poén egyedül lenni sem, nem véletlenül félsz tőle, főleg, hogy nincsenek barátaid, a családodról sem teszel említést...
2020. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"De ha/amíg nem, maradj a fenekeden"


Igen, egy méregező, önbizalom romboló kapcsolatban biztos benne kell lenni!


Aztán átliánozni egy másik férfihez, akit biztos kiválóan fog tudni egy ilyen szituációban kiváasztani.



A legtöbb ember ezért esik egyik rossz kapcsolatból a másikba, mert retteg 5 percig is egyedül lenni, így aztán nem az alapján választ új párt, hogy az ne egy mérgező bunkó legyen, hanem az alapján, hogy segít neki megpattanni az előző kapcsolatból.


Egy ilyen helyzetben igenis adni kell egy kis időt, hogy az ember újra rendezze a sorait, átgondolja, hogy mit akar a jövőben, mire vágyik, és ezt egyedül sokkal jobb megtenni, mint egy olyan kapcsolatban, ami a kérdezőjéhez hasonlóan építi le őt.



Kérdező! Ne félj az egyedülléttől, szükség van rá, hogy tényleg tiszta lappal kezd, de csak kiköss egy másik ugyanilyen kapcsolatban

2020. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Amugy szerintem is szerezz be egy allatot, ha nem akarsz egyedul lenni es amugy lenne ra idod. De ne macskat vagy horcsogot, hanem olyat, amivel lehet foglalkozni tenyleg. Kutyaval pl kutyasuli fix program lenne, ott is, es az utcan setaltatas kozben is nagyon jol lehet ismerkedni :) Nekem nincs kutyam, de setalo utcas helyen lakom es barmikor megyek kint, mindig azt latom, hogy az osszes kornyekbeli kutyas ismeri egymast, leallnak beszelgetni, egyutt jatszanak a kutyak... Kb mint a jatszoteri anyukak, csak ok kutyaval vannak. Vagy egy okosabb papagajt, akit lehet tanitani, egy nagyobb testo papagaj kb annyira intelligens, mint egy 3 eves gyerek, nagyon jol el lehet veluk is lenni, bar oket altalaban parban ajanljak. Nyilvan az emberi kapcsolatot nem potoljak, de egyebkent nagyon jo tarsak tudnak lenni az allatok is. (Termeszetesen ne szerezz be CSAK emiatt allatot, csak ha amugy is hajlasz ra es szeretnel.)
2020. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!