Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 6 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 6 éve vagyunk együtt, de a szexuális életünk egy nulla. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtünk járni, az első évben még éppen volt szex,de közel sem annyi,amennyit én szerettem volna. Már akkor sem bírta túl sokáig, de hitegetett hogy majd elkezd sportolni, és akkor jobban fogja bírni. Hát azóta nagyon elhízott. Az első év után kisebb krízisen mentem keresztül,ő kitartott mellettem, de azóta nem tudok vele lefeküdni,mert mindig nagyon fájt, elvileg szervi bajom nincs,szinte aszexuális lettem,nem kívántam semmit egyáltalán.


Sokat gondolkoztam,és rájöttem,hogy részben miatta van. Nagyon szerettem a szexet előtte, de ez az egész megkeserítette az életem. Soesem volt türelme előjátékra,siettette, sokszor kritizálja a külsőmet,elvileg csak viccel.A kialakult helyzetért engem okol,terapeutához nem akar menni. Sokszor rajtakaptam,hogy a zuhanyban maszturbál. De nekem annyira hiányzik hogy nőnek érezhessem magam, és egy férfi úgy bánjon velem,hogy érezzem hogy vonzódik hozzám, szexinek tart,és le is akarjon velem feküdni. Tavaly már az öngyilkosság is eszembe jutott.

Szerintetek 30 plusz évesen van még esélyem ilyen férfit találni? Vagy már az is valami,hogy van társam? Nincsenek barátaim, és tudom hogy szégyen,de félek egyedül lenni.


2020. ápr. 6. 10:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk lehet, hogy azért látom másként, mert férfi vagyok, és inkább macskás nőket ismerem csak, akik állattal vígasztalódnak, de a magam részéről nem tartom jó ötletnek, hogy egy rossz párkapcsolat, és a baráti társaság hiánya egy állattal legyen megoldva.



A problémát kell megragadni, és nem pótmegoldást keresni, mert az csak oda vezet, hogy látszólag minden lesz.


Nem ismerem a kérdezőt, nem tudom, hogy miért alakult úgy, hogy nincsenek barátai, de én a helyében biztos, hogy társaságot, barátokat, ismerősöket próbálnék szerezni, és rendbehozni a párkacsolati életem (ahogy korábban írtam nem ezzel az alakkal), nem pedig beszereznék gyorsan egy kutyát, hogy ne legyek egyedül.

2020. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

11 En is ezert irtam, hogy csak emiatt ne, de ha amugy is szeretne, akkor jo otlet lehet. Baratokat nehez a semmibol szerezni, de pl a kutya mint irtam, szerintem hozza magaval oket szinte automatikusan.

De termeszetesen egy szimpla uj hobbi, amihez kozossegbe kell jarni is jo lehet, pl festotanfolyam, valamilyen zenetanfolyam, nyelvtanfolyam, ilyen-olyan workshopok. Vegul is ezeken is lehet ismerkedni.

2020. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! én magam is fő problámámnak tartom a barátok hiányát, régebben sokat próbálkoztam, de úgy alakult hogy nem jött össze,régi barátnőim saját életüket élik a családdal,nagy a távolság, egyetemen pedig nem sikerült találnom, ott más közeg volt..a munkahelyek pedig...a barátom egyenlőre a biztos pont az életemben, h ő nem lenne,nem lenne kihez szólnom...tudom ez elég szánalmas...de szörnyen idegesít ez az élethelyzet, a tehetetlenség saját sorsom fölött...sokat gondolkodtam,hogy külföldön kezdek új életet
2020. ápr. 6. 12:10
 14/22 anonim ***** válasza:

12: igen, az új hobbik szerintem jók, és még rengeteg mindent lehet felsorolni.


Az állat is nyilván egy új hobbi (bár ezzel vigyázni kell, mert felelősség is, a könyvklubot holnap ott lehet hagyni, Fifikét meg nem). Mint új hobbi működhet az állat, de mint társ(aság) pótlék szerintem nem jó választás.


De első sorban a kérdezőt kellene látni, hogy az ő fejében mi játszódik le, remélem sikerül a saját maga számára megfelelő következtetéseket levonni, mert mi igazából csak kibicek vagyunk egy ilyen helyzetben :(

2020. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: és megéri az a biztos pont azt, hogy egészen depressziós legyél?


Szerintem gondold végig, hogy mit nyersz, és mit veszítesz (és ez nem a szexről szól)

2020. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Már az első évben is kb szhar volt a szex rész, de te vele maradtál még 5 évet ilyen szenvedésben. Megéred a pénzed te is ám :D Előttem szólóknak igaza van, dobd a fenébe még bőven tudsz találni valakit akivel összeilletek és nem igenytelen.
2020. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de a 16-ossal értek egyet. Már az első évben is szar volt, de te még rááldoztál 5 évet az életedből.

Tudom, hogy ez már nem segít rajtad, úgyhogy lépj, amilyen gyorsan csak tudsz. Szerintem. Vagy maradj még és pazaorld az idődet boldogtalanul.


33N

2020. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék, hogy miért érzed 6 év után is, hogy ez a legjobb választásod.
2020. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én férfiként ugyanígy féltem egyedül maradni, mikor ott álltam a nagy döntés előtt. Ezerszer átgondoltam , hogy mi legyen. Nekem azért is volt nehéz mert tudtam hogy nem fogok hipp hopp találni új párt, mert külföldön dolgozom. Ami így is lett , sajnos évek óta egyedül vagyok. Viszont életem legjobb döntése volt hogy kiléptem abból a házasságból!


Ne félj, 30 évesen még nagyon nagy az esélye hogy megtaláld az igazit!

Arra bíztatlak ha ennyire rossz a kapcsolat akkor merj kilépni, mert ennél egyedül is jobb, és akkor legalább találkozhatsz valamivel aki szeretni fog!

2020. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

szia, az én ex párom is emlékszem durván elhízott és emiat kb 2 pózban tudtuk csak tolni,mert alapból kicsi is volt a mérete plusz a 120 kg körüli súly miatt a hasa lógott...emiatt elég gáz szexuális életünk volt,bár ő csinálta volna éjjel-nappal is,de pár hónap után rémesen kiszámítható,unalmas volt a dolog,hogy csak 2 féle pózban tudott hozzámférni,na meg egyre kevésbé kívántam. Csak én 5 hónap után vettem a bátorságot és inkább szakítottam vele. De jót tettem vele,mert érdekes azóta fogyott 25 kg-ot és nem telt el nap ,hogy ne sportolna pár órát...AMíg velem volt nem érdekelte.

Csak azt akarom mondani,hogy ne félt váltani és lehet ez lesz majd egyébként a löket a pasidnak is,hogy felébredjen.

2020. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!