Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 6 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 6 éve vagyunk együtt, de a szexuális életünk egy nulla. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtünk járni, az első évben még éppen volt szex,de közel sem annyi,amennyit én szerettem volna. Már akkor sem bírta túl sokáig, de hitegetett hogy majd elkezd sportolni, és akkor jobban fogja bírni. Hát azóta nagyon elhízott. Az első év után kisebb krízisen mentem keresztül,ő kitartott mellettem, de azóta nem tudok vele lefeküdni,mert mindig nagyon fájt, elvileg szervi bajom nincs,szinte aszexuális lettem,nem kívántam semmit egyáltalán.


Sokat gondolkoztam,és rájöttem,hogy részben miatta van. Nagyon szerettem a szexet előtte, de ez az egész megkeserítette az életem. Soesem volt türelme előjátékra,siettette, sokszor kritizálja a külsőmet,elvileg csak viccel.A kialakult helyzetért engem okol,terapeutához nem akar menni. Sokszor rajtakaptam,hogy a zuhanyban maszturbál. De nekem annyira hiányzik hogy nőnek érezhessem magam, és egy férfi úgy bánjon velem,hogy érezzem hogy vonzódik hozzám, szexinek tart,és le is akarjon velem feküdni. Tavaly már az öngyilkosság is eszembe jutott.

Szerintetek 30 plusz évesen van még esélyem ilyen férfit találni? Vagy már az is valami,hogy van társam? Nincsenek barátaim, és tudom hogy szégyen,de félek egyedül lenni.


2020. ápr. 6. 10:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hogy bírtál ki 6 évet vele??

Hát szerintem ennél még a semmi is jobb, mert egy ilyen férfinek nem nevezhető képződmény csak rombol téged lassan testileg, lelkileg.

Szóval ideje, hogy dobd, minél fiatalabb vagy, annál több esélyed van jobbat találni. Megmondom őszintén, én az első két ilyen pocsék szex után kidobtam volna. Mert a szex is nagyon sokat elárul magáról az emberről. Ha nem bírja, mert mondjuk beteg, az még elnézhető, kezeltesse magát, edzzen és akkor javulhat, normálisabbja akkor is megoldja valahogy, hogy a másiknak is jó legyen. De a szexbeli lustaság és önzés nálam pl kizáró ok. Bizonyos, hogy másban is ilyen az életben.

A hideg kiráz az ilyen alakoktól.

2020. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. azt hiszem mostanában kezdek rádöbbenni a dolgokra,eddig végig azt hittem velem van baj. Ma pont próbálkoztunk, de az eredmény szintén katasztrófális lett. Az előjátékot abba hagytuk,mert neki nem volt kedve,ugye attól nem áll fel neki,csak ha ő csinálhatja nekem, majd amikor fájt már abbahagyattam vele és sírtam.őt nem érdekelte,megkért hogy elégítsem ki. eddig mindig magamat éreztem hibásnak, de azt hiszem itt nem csak velem van a baj. kicsit úgy érzem lelkileg tönkre tesz,utána meg hálásnak kell lennem hogy ő pátyolgat 5 percet a drága szabadidejéből. Ennek vége lesz szerintem,csak nem tudom hogyan (lakhatási gondok).
2020. ápr. 6. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!