Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, hogy a kutyáját többet fényképezi mint engem-minket?

Figyelt kérdés

Kedves barátomnak van egy kb. 5 éves szobakutyája, még jóval a megismerkedésünk előtt került hozzá.

Ez az állat a mindene, egészen elképesztő hülyeségeket is megcsinál a kutya miatt, ami számomra már bosszantó.

Mivel gyakran utazunk pár napra, évente kétszer pedig hosszabb időre, folyamatos probléma az elhelyezése. A határon pedig már komoly gondba is került miatta.

Ami a lényeg, azt figyeltem meg, gyakrabban készít képet a lakásban a kutyáról mint rólam vagy magunkról. Jön ezzel a "nézd milyen cuki" és társai szöveggel, én pedig egyenesen a gondolattól is rosszul vagyok, hogy a lakásban van, nemhogy cuki vagy bármilyen legyen.

Arról nem is beszélve, ha bepiszkít vagy ilyesmi, na azt sem lehet szóvátenni.

Meddig tartható az így szerintetek és kinek kellene engedni?

Köszi előre is.


2020. ápr. 7. 20:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
A fényképezés része teljesen normális, az, hogy a lakásban van, teljesen normális, az, hogy nem lehet szólni érte, az már túlzás.
2020. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
Nem normális
2020. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sosem gondoltam volna, hogy egy kutya miatt fogok szakítani, de ezt még több évig elviselni, na neeeem.
2020. ápr. 7. 20:40
 4/61 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nőben volt ilyen az életemben, és nyullal. Egyszer mentem át hozzá, akkor szembesültem azzal a jelenségről amiről te beszélsz, és itt nem a fényképekről beszélek, többet nem mentem át, és mindenhonnan tiltottam.
2020. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
36%

Én nőben ismerek ilyet, nagyon idétlen és kissé idegesítő ennyire agyonugrálni valami állatot. Még az elején azt mondom igen. Vagy ha valaki magányos és nem nagyon van más "társa" az életben, akkor értelemszerűen sok figyelmet fog fordítani a háziállatára. Meg vannak akik életvitelszerűen foglalkoznak ezzel.


Sajnos nem működik a háziállatmániás és az azt nem kedvelő személy együttélése. Egyszerűen lehetetlen. Én sem bírnám. Még kertes házban so-so, a kutya helye a kertben van, és a neki készült kutyaólban, esetleg kennelben. De lakásban semmilyen állatot sem, esetleg a "nappaliban", és félnomád tartással, szóval ha idétlen vagy idegesítő, akkor kívül tágasabb. A macskánk anno mindig tanult belőle, hamar rájött mi a kifogásolható viselkedés, amit neki nem szabad, vagy ha mégis, akkor aznap lehet kimenni.


De hálószobában, fürdőszobában és az ahol az ételeket tároljuk, semmi keresnivalója semmilyen állatnak. Esetleg egy pók a sarokban.

2020. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
73%

Olyan, akinek soha nem volt háziállata soha nem fogja megérteni azt, hogy miért így viselkedik az, akinek van. A háziállatot családtagként kezelik.


Gondolom Facebookmániás vagy, és sírsz, hogy nincs mit kitenni oda, és nem tudjátok kiteregetni a magánéleteteket.


Ha ez neked szakítóok, akkor a te fejedben vannak oltári nagy problémák. Miért nem tudsz egy kicsit visszább venni az egódból és megérteni az ő nézőpontját, esetleg másképpen látni ezentúl a dolgokat.


Akkor szakíts, ha ezt az életvitelt nem tudod elfogadni és jöjj össze olyannal, akinek nincs háziállata.

2020. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

#5

2 évig bírtam, többször kértem, találjunk valami megoldást.

Gyereket szerettünk volna és kértem, a kezdeti időkben oldja meg a kutyát, addig kérje meg az anyukáját vagy akit akar. Erre sem kaptam megnyugtató és egyenes választ, csak annyit, hogy majd ha ott leszünk vagy azt, hogy a kutyától a gyereknek nem lesz semmi baja.

2020. ápr. 7. 20:56
 8/61 A kérdező kommentje:

#6

Gyerekkorom óta állataim voltak:

2 kutya

10 macska

12 nyúl

3 aranyhörcsög

4 aranyhal

de a helyén kezeltük őket ...

2020. ápr. 7. 20:58
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsétek el egymást. Rá fogtok menni. Főleg ha gyerek lesz.

Nekem nem gyértelmű, hogy a kutya/macska helye kint van, másnak meg igen. Nem kell együttélnünk, ez a megoldás.

A fénykép problémát megértem, az én párom csak úgy soha nem akart magától lefotózni. Emlékszem, sétáltunk és láttam párokat, ahol a nő kivirulva állt és a pasija lelkesen fotózta. Engem ő soha. Nincs is szinte semmi emlékem képen abból az időből. Kirándultunk, lefotózta a természetet, füvet, fát, bokrot...Engem nem. Tudom, hogy nem látott elég szépnek. Hát ez van.

2020. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, csak elfelejted, hogy minden ember más. Az, hogy ti másképp áltatok az állatokhoz, ne feltételezd azt, hogy másnak meg az a normális, ahogy ti viselkedtetek.

Különbözőek vagyunk.

2020. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!