Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm az erkélyen kiabálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm az erkélyen kiabálja hogy munkanélküli lettem?

Figyelt kérdés

Elvesztettem az állásomat, így is eléggé szégyellem. Ehhez képest mindenre az a válasza a leghangosabban, hogy te úgyis ráérsz, mert nincs munkahelyed! Mindennel kapcsolatban ezt mondja! Gábor menjél tedd be a mosást, te úgyis ráérsz egész nap munkanélküliként. Gábor, vasald ki a ruhákat, úgysincs más dolgod, amíg én dolgozom. Mindezt legtöbbször úgy időzíti hogy 10-ből 9-szer a teraszról kiabál be nekem vagy ott mondja. Már kezdem azt hinni hogy direkt csinálja. Amikor kintvannak a szomszédok és látja őket akkor még hangosabban szokta mondani. Ráadásul egy 60 lakásos ház és most mindenki otthon van.

Mennék én dolgozni, csak most interjúk sincsenek sehol. Kaptam ígéretet hogy videointerjú lesz majd több cégnél is, de hozzátették hogy azért majd ha lehet személyesen is megismernének.


2020. ápr. 8. 14:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem unod még ezeket a barátnőm furán viselkedik kamu kérdéseket?
2020. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
😂😂😂😂
2020. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Dehát lényegében igaza van, nem?? XD
2020. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Papucs Péter :D
2020. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Előzd meg és intézz el mindent, mielőtt nekiállna kiabálni.

Másrészt meg, ha kiabál, akk az azt jelenti, h nincs tele a szája. Tegyél oda vmit. Érted, ugye? :p

2020. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor gyorsan zárd ki a teraszra, és mondd neki, hogy tulajdonképpen te meg "hajléktalan" lettél...😂😂😂
2020. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#6 😂
2020. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha ráérsz miért ciki bepwkolni a mosogatogepbe ?
2020. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Gábor, vedd már észre milyen emberrel vagy együtt. Bajban mutatkozik meg legjobban, kire lehet számítani és kire nem, na a drágaságod bebizonyította, hogy rá nem lehet, ezek után mit keres még nálad?
2020. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez csak vicc? Te komolyan nem veszed észre, hogy szrba sem néz téged? Mi kellene ahhoz, hogy ez feltűnjön neked? Villogó, feliratos tábla?


A teraszról bekiabálna ilyesmit, visszakiabálnék jó hangosan, hogy mindenki hallja, hogy a sz@ros bugyid előbb áztassam be??

2020. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!