Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm az erkélyen kiabálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm az erkélyen kiabálja hogy munkanélküli lettem?

Figyelt kérdés

Elvesztettem az állásomat, így is eléggé szégyellem. Ehhez képest mindenre az a válasza a leghangosabban, hogy te úgyis ráérsz, mert nincs munkahelyed! Mindennel kapcsolatban ezt mondja! Gábor menjél tedd be a mosást, te úgyis ráérsz egész nap munkanélküliként. Gábor, vasald ki a ruhákat, úgysincs más dolgod, amíg én dolgozom. Mindezt legtöbbször úgy időzíti hogy 10-ből 9-szer a teraszról kiabál be nekem vagy ott mondja. Már kezdem azt hinni hogy direkt csinálja. Amikor kintvannak a szomszédok és látja őket akkor még hangosabban szokta mondani. Ráadásul egy 60 lakásos ház és most mindenki otthon van.

Mennék én dolgozni, csak most interjúk sincsenek sehol. Kaptam ígéretet hogy videointerjú lesz majd több cégnél is, de hozzátették hogy azért majd ha lehet személyesen is megismernének.


2020. ápr. 8. 14:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
uncsi
2020. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe kiraknám a házból.
2020. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
1 percig se élnék ilyennel eggyütt.ez egy tuskó.f
2020. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
És magadtól nem jut eszedbe elvégezni a házimunkát, ha úgyis ráérsz, ő meg dolgozik? Gondolom az elején megkért párszor normálisan, és utána jött a kiabálás.
2020. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Gábor halkabban kiabáljatok, nem hallom a tényeket.
2020. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

Női hozzászólások: Lényege, hogy lusta vagy, megérdemled h "leégessen", csináld jobban..


Férfi hozzászólások: Dobd ki (jogosan).


Ha forditva lenne a női válaszok megváltoznának, micsoda kettős mérce... Nem irigyellek, kifogtál egy gyökeret. Utcára vele, üvöltözzön ott.

2020. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Basszuskulcs, ha már nincs munkád, talán megemelhetnéd a segged, és elvégezhetnéd a házimunka nagyobb részét, ez így lenne az igazságos. Nyilván tele van a hócipője a nődnek azzal, hogy úgy kell még így is noszogatni téged...
2020. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
#17 a háztartás vitele teljes mértékben a nő dolga, ez alól nem jelent kibúvót az, hogy dolgozik.
2020. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ilyet ne mondj, hogy a nőnek dolga van, mert börtönbe zárnak. A nőnek csak elvárása lehet, felelőssége nem, különben.... ebből az lesz, hogy lesz.rják majd őket, meg az igényeiket. Amit teszel, azt eszed.
2020. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem ér éltél ezzel neki soha korábbran, hogy ezt vagy azt ő csinálja, mert nincs munkahelye?
2020. ápr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!