Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek, ha a párotok nem locsolna meg húsvétkor?

Figyelt kérdés
Tudom, hétfőn kell locsolkodni, most csak így érdeklődés szinten tettem fel a kérdést, hogy hölgyek ti mit szólnátok, ha a párotok nem locsolna meg? Akár mert elfelejti, akár mert nem érdekli ez az "ünnep".
2020. ápr. 8. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem számít. Inkább gyerekes ha egy ilyen miatt kiakad valaki...
2020. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha meg is akarna locsolni, megmondanám, hogy hagyjon békén. Hálát adok az égnek, hogy mióta felnőtt lettem nem kényszerítenek ilyenekre.
2020. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Örülnék, gyerekkorom óta rühellem ezt a béna ünnepet.
2020. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Pedig de jó is volt összelocsolni egy nap alatt egy bringa árát és jól bezabálni sütiből. 10.000 kcal kihívás a f@xom.....régi szép idők.
2020. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Á, sose felejtem el a második húsvétunkat. Az első húsvétot nem töltöttük együtt, akkor még nagyon friss volt a kapcsolat. A másodikon viszont már családtagnak tekintettük a páromat, elhívtuk a családi összejövetelre. Mind a kettőnknek annyira természetesek voltak a saját családunk szokásai, hogy nem is beszéltünk róla, ko hogy ünnepli a húsvétot. Én gyönyörű tojást festettem a páromnak, és majd kiugrott a szívem a helyéről, annyira vártam, hogy mikor fog meglocsolni. És vártam. Már mindenki más meglocsolt, csak a párom ült mellettem kukán. Persze anyukám és a nagyim is kezdtek rá furán nézni, micsoda bamba fiút hoztam ide. Aztán csak oldalba böktem, hogy mostmár rajta a sor. És akkor nagy nehezen kibökte, hogy neki halványlila gőze nincs, mi folyik itt, mert ő ilyenről csak olvasott, de sose látott húsvéti locsolkodást élőben. Szegény teljesen zavarban volt. Persze jót röhögtünk az egészen, odaadtam neki a tojást, a locsolóverstől eltekintettünk, a papám kölcsönadta neki a kölnijét, azzal meg tudott locsolni. A sértődés éppen eszembe se jutott. Inkább sajnáltam, hogy neki ez teljesen kimaradt az életéből.
2020. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Inkább hálás lennék
2020. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem érdekli és azért nem locsol meg, akkor nem foglalkoznék vele. Ha érdekli, szokott locsolkodni, csak épp engem felejt el meglocsolni, az magamban rosszul esne, csipkelődve meg is jegyezném neki, de meg nem sértődnék.
2020. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

6 éve vagyunk együtt, soha nem locsolt meg, nem is volt tervben. Mindig gyűlöltem ezt a hagyományt.

Ha nem érdekli, elfelejti az ő dolga, de ha neked ez fontos, akkor jelezd neki hogy tudja. Ha szeret, és fontos vagy neki, akkor megteszi akkor is ha nem érdekli, ha ennek ellenére sem teszi meg, akkor meg bunkó.

2020. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Remélem megérem amikor végre eltűnnek ezek a hagyományok. Egyszerűen minden ami a húsvéttal kapcsolatos annyira de annyira káros és csak felhívja a figyelmet az emberi hülyeségre. Még mindig ott tartunk, hogy jön a húsvét, NEM LESZ BÓT és felvásárolunk 2 heti kaját 3 napra... Kijárási korlátozás alatt úgy, hogy nem is lehetne menni sehova, pláne nem családi banzájozni... Ja meg persze aztán sírunk, hogy nincsen pénz.

Ettől függetlenül előfordul, hogy a párom megkeresi a leggázabb, legtrágárabb locsolóverset amit éppen talál és rendezünk egy vizipisztoly csatát. Gyűlölöm ezt az egész locsolkodós tojásfestős mizériát de mi mindig kihozunk belőle valami mást amivel elpoénkodunk. A tradícionális verziót nem bírnám de hülyülni bármikor tudunk együtt.

2020. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
Azon sertodnek meg, ha meglocsolna. Tartja meg barki ezt az unnepet egyaltalan a falusiakon kivul? Mi is kifozunk ilyenkor egy hatalmas sonkat, megfozunk hozza tojast es veszunk tormat, de ennyi! Szeretjuk ezt enni, de az unnep tobbi resze nem erdekel, senkit nem ismerek, aki ennel komolyabban foglalkozna vele.
2020. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!