Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megsértődnétek ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek ha nem kapnátok a pasitoktól semmit valentin napra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek a barátnőmnek.Agyaltam hogy kap tőlem valami szexi fehérneműt,de még se vagyok benne biztos.Igazából én nem hiszek a valentin napban,hülyeségnek tartom,egy felesleges + kiadásnak.Szeretem a barátnőmet,csak az a baj hogy ő meg hisz ebben a napban.
2019. febr. 9. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

Adj neki egy szivecskés Bálint feliratú bögrét.

32/f

2019. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem, én azon sértődöm meg, hogy nem szeret, de nem hajlandó elköltözni.
2019. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Igazad van, hogy nem a Valentin napon múlik két ember szerelme. De ha a barátnődnek ennyire fontos, akkor legalább valami kis figyelmességgel ajándékozd meg! Édesség, valami mókás plüssfigura, szívecskés párna, akármi.


Mi 10 éve együtt vagyunk pasimmal. Van mikor nem törődünk a Valentin nappal, de tavaly pl. vett nekem egy bluetuth hangszórót, mert pont arra volt szükségem.😊

2019. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Igen, nem esne jól ha nem gondolna rám legalább egy csokival.
2019. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem zavarna, ha nem kapok semmit.


De ha neki fontos vegyél valamit.

Amúgy szerintem nem kell túlgondolni, egy szál rózsa, egy kis csoki és kész. Vagy közös vacsora.

A szexi fehérnemű amúgy sem neki, hanem neked lenne ajándék.

2019. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy játék, nem hit kérdése. Ha szeretitek egymást ajándékozni és van rá most kedv és energia, valamint ötlet akkor lepd meg... de ez a görcsösen utálom vagy csinálom ez annyira snassz és béna. Mit kell ezen agyalni?


Lazán , gyerekek lazán! Vagy adtok egymásnak valamit, vagy nem...

Agytrösztöt kapnék ha a pasim, barátaim ilyen görcsösen szűk látókörűek lennének, hogy tegyük fel MEGSÉRTŐDNE mert mondjuk elfelejtettem felköszönteni a névnapján, vagy mittudom én... lazán!

2019. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem, mivel nem tartjuk, egyikünk se ilyen típusú :)
2019. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem, de nem én vagyok a barátnőd. Neki ez fontos, úgyhogy lepd meg valami aprósággal. Ahogy egy korábbi válaszoló is írta, szerintem is teljesen jó egy szál rózsa, egy doboz édesség, és persze valami közös program.
2019. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

1. Jó előre letisztázni, hogy hisz ebben a valentin-napi bullshitben.

2. Ha igen, veszel neki valami apró baromságot, reggel ébredéskor, mikor félálomban van, odaadod, lenyomtok egy menetet és letudva a probléma.

2019. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha neki fontos, akkor lepd meg.

Az én barátom megkérdezte, hogy mit szeretnék, de megmondtam neki, hogy ne merjen venni semmit sem. Személy szerint hülyeségnek tartom ezt az ünnepet is. Ha szeretek valakit akkor egész évben szeretem és ki is mutatom, nem csak ezen az egy napon. Szerencsére ő is így van vele. Azonban ha neki fontos lenne akkor megünnepelném vele.

2019. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!