Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Saját maga fontosabb neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiffy4 kérdése:

Saját maga fontosabb neki mindt én?

Figyelt kérdés

Sziasztok még uj vagyok az oldalon , sajnos nincs akitől tanácsot, vagy véleményt tudnák kérni, remelem tudtok nekem segíteni .


A páromal közel 8 hónapja élek együtt. Külföldi Belga álampolgár , Ausztriában ismerkedtünk meg , ott élt én pedig ott dolgoztam mindt pincér. Megismerkedésünk után nagyon hamar körülbelül 1 hónap multán össze is költöztünk, ő költözött hozzám Magyar országra . Ott hagytuk mind keten a munka helyünket mivel én nagyon féltékeny tipus vagyok nehez tudtam el viselni hogy nagyon sok női kollegája volt akikel szinte nagyon jó barátok voltak. Magyar orszagon körülbelül 6 hónapott éltünk ez a hat hónap az én meg takarított és összegyülytöt kis pénzemből éltünk. Mivel nagyon sokat spóroltam mielőtt meg ismerkedtem vele, voltak céljaim hogy veszek hamarosan egy saját lakást stb, saját magamra sajnáltam a pénzt annyira spóroltam nem vettem magamnak uj ruhakat semmit, csak ien alapvető dolgokra költötem fodrász, kozmetikus, körmös. Miután össze költöztünk mindig ki talált valamit hogy szeretne egy uj cipőt szeretne ezt is azt is én persze szivesen amit ki ejtet a száján azzonal meg vettem neki, pedig sokszor ha mentünk valahova nem tudtam szépen csinosan fel öltözni mert nem voltak már szép ruháim régiek voltak , sirtam ezt ő is láta es tudta jól mért sírok ! De masnap minden el felejtve jön haza az egyik plázából hogy ő mennyire szép kabátott látot ,,, nem szoltam neki rá semmit csak anyit ha tényleg anyira tetszik akkor ved meg . Ez folyamatosan így ment arra nem gondolt hogy neha nekem is vehetnénk valamit. 2 hónapja ki költöztünk Francia országba én meg sajnos munkat nem találtam de ő igen, egy hónapban 2- szer jár fodrászhoz mert hogy ő dolgozik, én 8 hónap alatt amiota vele vagyok 2- szer voktam makszimum, most jelenleg is le van nőve a hajam csunya eszébe sem jutna mondani meny el fodrászhoz. I phone 7- esem volt tönkre ment azota sincs telefonom , az övét össze törte mert ideges volt mikor veszekedtünk azonnal vetünk neki ujat . Nekem azóta sincs telefonom kb 2 honapja , nem zavarja neha igérgeti de semmi , habar igaz hozot ki nekem nem reg elofizetesre egy iphone 8 at amit 5 - nap utan el kelet adnunk mivel nem volt pénzünk még nem kapott fizetest a munka helyén, pedigaz ő telefonja ár kategóriában ugyan anyi mindt az iphone 8 . Mért pont az enyémet kellet el adni ? Néha ki borulok mikor plazakban vagyunk vagy interneten latok szep ruhakat szep hajakat körmöket , mert hat ugye hianyoznak ezek a dolgok , hisz nő vagyok, persze én mikor ki borulok én meg azt is szégyelem meg mondani neki hogy mért botprulok ki mikor kérdezi mindig ki találok valami hülyeséget , de néha rá jön magatól hogy mi a baj, és csak anyit mond nekem te is is tetszel szép vagy igy is . Hát persze de azért gondolom az utcan meg nézi azokat a nőket akik tudna’ magukra adni és jól néznek ki, nekem meg még lehetőségem sincs jól kinézni . Az a baj hogy nagyon szeretem őt de viszont a régi életem is hiányzik mikor azt vehetem meg magamnak amit szeretem volna. Igazándiből vsak ezzel van problémam a kapcsolatunkban , mert egyebkent érzem hogy szeret, maga modján ki mutatja és nagyon szépen beszél velem meg ijesmi. Nagyon hosszú sikrült . Sajnálom :s egyébként 25 éves lány vagyok , a párom pedig 40 éves.



2018. febr. 1. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Remek kamu. Az összegyülytötemnél megbukott sajna.
2018. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pasid konkrétan lehúz téged. Legyetek külön kasszán, ha akar valamit, nyugodtan szólj neki, hogy elzártad a pénzcsapot, mert gyűjtöd a pénzed, és takarítsd el dolgozni. Bár, így valószínűleg le fog lépni, és akkor jársz a legjobban.
2018. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindt?
2018. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És te magyar vagy? Mert helyesen írni totál nem tudsz, szemrákot kaptam ettől a fogalmazástól. Egyébként meg jó kis kamu történet:)
2018. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Á..már a mindt felidegelt,azt hittem elirtad, de mikor a harmadikat olvastam, a többiről nem is beszélve..szegyen vagy!

Most jon: telorol irtam. (Ami neked most nincs)

25 évesen, irastudatlanul...

2018. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Most jon: telorol irtam. (Ami neked most nincs) "


Fenének kellett lelőnöd a poént. Arra vártam én is, hogy azzal jöjjön, hogy a mobiljával írta a szöveget, utána pedig válaszolhattuk volna, hogy de neked nincs is telód :D

2018. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ó, tényleg :(

De tuti beirja ::DD még így is

2018. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves Tiffy, kérlek, tanulj meg magyarul. Köszi.
2018. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dat helyesírás. Kiégett a szemem, míg elolvastam. (Szemrák- ez tetszik :D)

Am...most komolyan? Alap dolgok, mint a fodrász, kozmetikus, műkőrmös? :DDD wat

Meg ha nincs pénz, akkor miért dobálóztok itt a legújabb iphone-okkal? :D tényleg kicsit kamuszagú történet...lol

2018. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ciki a helyesírásod
2018. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!