Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri így együtt lenni?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolatról van szó, 21 és 23 évesek vagyunk. Én komolynak gondoltam (legalábbis amennyire ekkoriban lehet) , viszont a fiú elmondta, hogy őt megrémiszti az elködeleződés. szakítani nem akar, mert "amíg szeret, addig legyünk boldogok", viszont úgy gondolja, hogy a jövőben "más nőkkel akar majd k*rni". Nagyon nehezen tudnék szakítani, viszont ezzel a tudattal együttélni és a kapcsolatban maradni megéri egyáltalán? Félek hogy később még nagyobbat sérülök, de rengeteg olyan kapcsolat működhet, ahol a felek tudják hogy nem egymásnak vannak teremtve. Csak ezt nem mondják ki.. Szerintetek?

2020. ápr. 8. 23:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit tedd már magadat helyre, de komolyan... Állj már ki magadért, tudod onbecsules, méltóság és társai. Egy férfi sem beszélhet így veled, és ezt azonnal mutatni is kell. Ha azt mondja, hogy más nőkkel akár kurni a jovoben, akkor mit csinálsz? İdoutazova teszed, és azonnal a jovoben találja magát, mert téged többé sehol semmilyen formában nem tud elerni. Nem, még jaj azért maradjunk ennyit, alázzal meg meg jobban. Picit tiszteld már magadat, mert nokent ezt meg olvasni is kínos volt.
2020. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom neked Anya a srác mondanivalóját:

"Mostantól folyamatosan ismerkedni fogok más nőkkel, de addig veled leszek amíg nem találok egy jobbat."


Remélem nem leszel olyan hülye, hogy maradsz a szamár szerepben. Ideje dobbantani, 21 évesen még bőven találhatsz normális pasit aki szereti fog. A jövendőbeli exed meg szedegesse össze a chlamydiáját egyedül.

2020. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki előtte az ajtót és mondd mehetsz! 40/F.
2020. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját szavaival tenném ki: Elgondolkodtam és rájöttem, hogy nem akarok melletted lehorgonyozni, más pasikkal akarok k+rni. Három heted van kiköltözni. És nem dőlnék be semmi könyörgésnek.
2020. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
beszéltem azóta vele. azt mondta, hogy nem úgy értette, hogy másra vágyik jelenleg, hanem attól tart, hogy a jövőben megbánja,hogy nem élte ki magát eléggé.
2020. ápr. 9. 18:34
 26/26 anonim ***** válasza:
Régen a kieles egy tok negatív dolog volt kabe a kieges szinonimája. Ha meg ki akarja élni magát,akkor nem szeret téged eléggé. Miért gondolja mindneki azt,hogy a kieles egyenlő azzal,hogy mindenkivel dug??? Kedved kérdező,én is 21 éves lány vagyok,és nagyon remelem,hogy kidobod ezt a nyomorekot. Nem szeret téged.
2020. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!