Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már jó ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már jó ideje együtt vagyunk, de sajnos mindig az van hogy én vagyok a kapcsolat fenttartó. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném elérni a barátnőmnél, hogy odáig legyen értem és hogy hiányozzak nagyon neki és várja hogy együtt legyünk. Tudom hogy hülyén hangzik de segítség kellene. Nagyon szeretem a barátnőm, mindig kedves vagyok vele, odaadó és mégis valami nem oké. Szokott írni rám facen meg én is rá, sajnos nem élünk még együtt, de valamiért ő nem írja hogy szeret se azt hogy hiányzol. Én szoktam neki írni meg kedveskedek neki. Lassan 2éve vagyunk együtt. Azt akarnám elérni hogy keressen többet és odáig legyen értem. Hetente találkozunk, de álltalában mindig én hozom fel hogy mikor tali, mindig én udvarolok mert én próbálok tényleg aranyos lenni vele. Van valami ötletetek hogy hogyan érjem el hogy ez megforduljon és ő is tegyen valamit? Próbáltam azt is hogy nem írok neki hogy hiányozzak és akkor meg azzal jön mi a baj..stb. valami új ötlet kellene.
2020. ápr. 8. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobban kéne hanyagolnod! A leírásból egyértelműen kiderül hogy Te vagy aki jobban szeret. Magától kell rádöbbenjen, hogy lehet másképp is. 40/F.
2020. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%
Mert neki tök mind1 h ma téged, holnap meg Józsit simogatja este. Dobd ki, meglátod h visszajön-e. Ha nem, akkor lépj tovább, ő nem tud (téged) szeretni.
2020. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!