Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha együtt vagyok valakivel, de szexuálisan nem vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés
Ez azt takarja, hogy nagyon szeretek vele lenni, beszélgetni vele, de azt nem tudom egyáltalán elképzelni, hogy mi ketten lefeküdjünk egymással. Ilyenkor mi a teendő? Nagyon bizonytalanná tesz ez.

2020. ápr. 9. 10:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
*szeretkezni
2020. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a férfivel van a probléma.... egyszerűen nincs meg a vonzalom a kérdező részéről, és ezzel semmit sem lehet tenni.

Mindegy mit csinálna a párja, próbálhatna megváltozni, nem fog működni. A vonzalmat általában rögtön érzi az ember, magától jön, semmitől sem függ. Ha 5 hónap alatt nem érzett semmit, akkor nem is fog.



Sajnos ez szomorú helyzet, kedves kérdező. De gyakoribb, mint gondolnád. Sokszor van, hogy valaki csodálatos ember, szeretjük, lelki társunk, és már csak egy kis vonzalom kéne, de az nincs. Viszont amint írtam, ezen nem lehet segíteni. Tényleg vess ennek véget, mert nem lesz működőképes. Neked sem lesz jó így, és a párodnak sem. Te sem akarnád, hogy valaki úgy legyen veled, hogy egyébként nem kívánja a testi közelségedet. Fájdalmas ilyen indokkal szakítani, de az a helyes döntés.

2020. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Így van igazából semmi baj nincs.


viszont így soha nem lesz teljes a kapcsolat, szex nélkül pedig , illetve olyan szex nélkül ahol nem fintorogsz és élvezed és vágysz rá, noss ez HALÁLRA ÍTÉLT kapcsolat.

2020. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És te szeretnél testi kapcsolatot? Beszélj vele finoman, hogy miért nem szeretne, vagy miért nem alakult még úgy a helyzet. Lehet, hogy van oka rá, lehet, hogy mert csak ő ilyen. E miatt nem hinném, hogy szakítani kellene.
2020. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Meg átgondolom, mi legyen, de hasznos tanácsokat kaptam.:) Rossz helyzet ez nagyon...
2020. ápr. 9. 13:37
 16/17 anonim ***** válasza:
Az nagyon nincs rendben, hogy ennyi idő után két egészséges fiatal nem szexelt. Te nem kívánod. És Ő? A fiú szexualitása körül bűzlik valami...
2020. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szereted mint barátot ez nem baj csak valld be magadnak és őt se csapd be.
2020. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!