Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még nincs túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még nincs túl az exén?

Figyelt kérdés
Pár honapja együtt vagyok egy pasival, multkor véletlenül FB-n belé botlottam FB-n az exébe és nagyon hasonlitunk. Allitolag tartjak is a kapcsolatot, h egymásra irnak (ami szamomra nem jelent gondod). Viszont szöget ütött a fejemben, egy kijelentése, miszerint a csaj elég nagy összeget akar tőle kölcsönkérni.. Szerintetek ha vki szakit ez normalis h pénzt kér a másiktol? Allitja nincs közöttük semmi, de nekem ez fura...nekem ha pl pénz kellene az exem volna az utolso akitől kérnék (holott nem mentünk szét rosszban)

#ex #kapcsolat #nem felejt
2020. ápr. 10. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ,milyen volt a kapcsolatuk.Én csak akkor kérnék kölcsön az exemtől,ha újra akarnám vele kezdeni a kapcsolatot.Az exem és én anno sokat üzleteltünk és gyakran kértünk egymástól kölcsön nagyobb összegeket,támogattuk egymást.
2020. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs közös vallalkozasuk, a csajnak allitolag vmi tartozásai vannak (amihez a pasimnak semmi köze) kb 1.5 évet voltak csak együtt kb fél éve mehettek szét...ezért furcsalom, h nem volt olyan nagyon hosszu ez a kapcsolat h ilyen bizalmas dolgok történjenek szakitás utan...
2020. ápr. 10. 12:06
 3/3 A kérdező kommentje:
meg jut eszembe, hogy beszélgettünk az exekről és mondta, h a csaj még akarna is tőle vmit, de a pasim allitja h ő már nem, de h szépnek jo embernek tartja őt, csak bonyolult volt a kapcsolatuk mert a csajnak 2 gyereke van az előző hazasságábol. Viszont allandoan a pasim likeolja a képeit a csajnak, a csaj viszont passziv ami a likeolást illeti...Gondolhatnám, h ez inkabb forditva van...vagy nemtudom :/
2020. ápr. 10. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!